RECENZJA: MYDELNICZKA I DOZOWNIK DO MYDŁA | Prezentex

27.7.15

Hej ☺ Dzisiaj recenzja dozownika i mydelniczki od firmy Prezentex.pl

Plastikowa mydelniczka w czarnym kolorze z przezroczystą częścią na spodzie. Nowoczesny styl pasujący do większości wystrojów.Plastikowy dozownik do mydła w czarnym kolorze z przezroczystą częścią na spodzie. Nowoczesny styl pasujący do większości wystrojów.
Dozownik do mydła i (lub) mydelniczka są chyba w każdym domu. Wykonane są z różnych materiałów - metalu, plastiku, gumy itp., różnią się także różnorakim wzornictwem, kolorem i kształtem,  ale ja chciałabym dzisiaj Wam przedstawić zestaw dozownika i mydelniczki firmy Prezentex.

Zacznę od dozownika - na pierwszy rzut oka wygląda na szklany, lecz producent zapewnia nas, że jest to plastik. Na górze jest przeźroczysty, więc widać ilość mydła jaka jeszcze została. Sam dozownik, myślę, że "wydaje" za mało mydła, dlatego trzeba z dwa-trzy razy go nadusić.


Mydelniczka - identyczny kolor jak dozownik. Mydło w kostce nie śliska się na niej, ponieważ na dnie są delikatne wzniesienia, przez co można łatwo chwycić mydło.  Jej spód jest przeźroczysty.


Zestaw jest bardzo nowoczesny i designerski, pasuje do prawie wszystkich kolorów i wzorów w łazience. Cena dozownika jak i  mydelniczki  wynosi 11,99zł.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
      

      

You Might Also Like

4 komentarze

  1. Bardzo lubię takie dozowniki :) Ja mam ceramiczny, póki co "żyje" ponad dwa lata, ale boję się, że w końcu źle skończy i się stłucze ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Też myślałam, że mydelniczka i dozownik są ze szkła. Ładnie się prezentują, ja sama mydła w kostce nie używam, ale dozownik oczywiście w domu jest :)

    OdpowiedzUsuń
  3. bardzo ładnie się prezentują, pasowały by do mojej łazienki:)

    OdpowiedzUsuń