Recenzja: Fotoksiążka | OleMole

Hej ☺ Zapraszam na dzisiejszą recenzję fotoksiążki, którą otrzymałam od firmy OleMole, dzięki Panu Robertowi, któremu bardzo dziękuję ☺.
Zapraszam ♥ 


Nazwa: Fotoksiążka Grande Panorama
Format: (mm) 360-280
Ilość stron: 28-50
Rodzaj papieru: satynowy, 250g
Rodzaj oprawy: twarda Soft Touch
Cena: 99,95 zł / 199,90zł
Dostępne: >>TUTAJ<<
Jeśli pewnie już wiecie, w maju wybrałam się n wycieczkę do Londynu ♥. Dlatego postanowiłam, że tą fotoksiążkę poświęcę właśnie tej wyprawie. Zdjęcia zamieściłam wszystkie mojego autorstwa (tylko jedno na okładce z tyłu jest pobrane z Internetu). 
Najfajniejsze jest to, że przy projektowaniu można powiedzieć że trochę się bawimy wielką gamą efektów specjalnych. Bardzo mi się to spodobało, ponieważ zdjęcia wyglądają przecudnie. 
Aby stworzyć naszą fotoksiążkę musimy pobrać ich program (tak jak w większości tworzeniu fotoksiążek). Jest to genialny sposób, aby wyrazić swoje emocje w zdjęciach, a przy okazji opisania ich. Zdjęcia są bardzo efektowne, oraz wyraźne. 
Bardzo estetycznie wykonana. 
Teraz jest wielka promocja więc zachęcam do kupna ☺.+ estetycznie wykonane
+ wyraźne zdjęcia
+ łatwy do opanowania program do tworzenia
+ wiele efektówBRAK ☺

10 komentarzy:

 1. Świetna, nigdy takiej nie miałam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajna sprawa, na prezent idealnie :) Również obserwuję :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię takie fotoksiążki
  http://sylwiatestujeiradzi.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię takie fotoksiążki, bo zawsze mają coś ciekawego w sobie :) Jest to dobry pomysł zarówno na prezent, jak i takie zwyczajne użytkowanie, np. jako album fotograficzny z wyprawy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Taka fotoksiażka to naprawdę super pamiątka i pomysł na prezent. Można sobie oglądać w dowolnym momencie, zdjęcia nie wypadają, są naprawdę dobrej jakości wydruki. Dla mnie super pomysł, fajnie to ktoś wymyślił.

  OdpowiedzUsuń
 6. To ja chciałabym stworzyć taką fotoksiążkę ze zdjęciami całej naszej rodziny, ale musiałaby miec chyba ona ze 100 stron, ponieważ mam ogromny dylemat i problem, jakie zdjęcia wybrać do tej fotoksiążki, ponieważ wszystkie wspólne są dla mnie bardzo wyjątkowe.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2018 Testacja | blog testerski , Blogger