RECENZJA: DIETETYCZNY CATERING | LYFE

Hej ☺ Dziś recenzja dietetycznego cateringu LYFE

Miałam przyjemność przez 5 dni przetestować dietetyczny catering LYFE, dostarczany jest w Poznaniu i okolicach. Nie jest to zwyczajny catering, ponieważ jest on dietetyczny - zdrowy, więc jeśli ktoś nie ma czasu gotować, a zarazem chce odżywiać się zdrowo, to właśnie dla niego! Codziennie rano kurier przywozi nam (Poznań i okolice) 5 posiłków, estetycznie zapakowanych w pudełka, które możemy wszędzie wziąć ze sobą i nic się z jedzeniem nie stanie:


Śniadanie:


II śniadanie: 


Obiad:

Podwieczorek


Kolacja:

Jedzenie jest przepyszne, świeże i estetyczne. Cena dziennego zestawu wynosi około 30zł.
Możemy wybrać jaką dietę chcemy dostawać do wyboru są: 

- Dieta BASIC - tę którą ja testowałam (Diety standardowe, w których zastosowane wszystkie dostępne na polskim rynku produkty) 

Dieta VEGAN - (Diety wegańskie, w którym wyeliminowano wszelkie produkty pochodzenia zwierzęcego, w tym także: jaja, mleko i produkty mleczne )

-Dieta GLUTEN FREE- (Diety bezglutenowe stworzone dla osób chorujące na celiakię lub z alergią na gluten)

-Dieta SPORT- (Diety wysokokaloryczne stworzone dla osób, trenujących różne dyscypliny sportowe)


Do wyboru zestawy:
- 1000 kcal
- 1300 kcal
- 1600 kcal
- 2000 kcal

Zestawy można zamawiać na tydzień, dwa, trzy, a nawet cztery, wybierając formę tylko dni roboczych, lub całego tygodnia. Na koniec zdjęcia wszystkich dań jakie otrzymałam w dany dzień :) 


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

      

      

9 komentarzy:

 1. wow... ten katering wygląda świetnie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. oj chetnie bym taki przetestowała z okolic Krakowa:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Smakowicie się prezentują te posiłki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajna sprawa, tylko jedna trzeba troszkę wydać. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. catering tego typu to super sprawa przede wszystkim dlatego że oszczędzamy czas który stracili byśmy w kuchni aby wszystko przygotować. Sama korzystał z usług podobnej firmy cateringowej.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 7. Agata Markowska20 kwietnia 2019 13:29

  Oczywiście, ze catering dietetyczny ot bardzo dobra opcja w szczególności dla osób ceniących sobie czas. Ja mieszkając w Warszawie wybrałam catering https://www.lightbox.pl/warszawa gdzie zawsze rano mam dostarczoną pełną porcję zdrowej żywności. Jestem przekonana, że wiele osób z takiego rozwiązania korzysta gdyż jest to super.

  OdpowiedzUsuń
 8. Wygląda smacznie, ale chyba na codzienny catering bym się nie zdecydował. Moja żona gotuje bardzo smacznie i nie byłbym w stanie zrezygnować z takich przyjemności :D Nie zmienia to faktu, że często zamawiam catering na imprezy w firmie, różnego rodzaju przekąski czy słodkości. Pracownicy są bardzo zadowoleni, więc ja również. Tym bardziej że przy stałej współpracy otrzymujemy ciekawe gratisy.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2018 Testacja , Blogger