Recenzja: Pneumovit żel | CredoPr | GorVita

Hej ☺ Dzisiaj recenzja produktu, który otrzymałam od agencji CredoPr, Pneumovit żel Gorvita


Używałam tego preparatu głównie jak byłam przeziębiona, zatkany nos, ból zatok, kaszel itp. Jest to preparat do wcierania właśnie na takie objawy, jak i w trakcie choroby. Ma miętowy - mentolowy zapach, konsystencję dość gęstą żelową. Stosować można, go również do inhalacji z olejkami eterycznymi oraz minerałami z wody leczniczej.


Jest on w bardzo praktycznej plastikowej buteleczce z pompką, a więc jest praktyczny i można go nosić przy sobie. Najlepiej wcierać go na klatce piersiowej lub w okolicy nosa, aby zapach był intensywny.


Jest to produkt, który każdy powinien mieć w swoim domu, zdarzają się sytuacje niespodziewane np. w nocy ktoś dostanie gorączki, strasznego bólu głowy, czy np. dziecku zatka się nos (co jest równoznaczne ze strasznym marudzeniem :) ) zawsze mamy na to ratunek ! Tym bardziej, że jest on przeznaczony dla dorosłych jak i dla dzieci.


Po nałożeniu mamy efekt chłodzenia, co dla osoby z gorączką jest wskazane.


4 komentarze:

 1. Pierwszy raz o nim słyszę, ale ciekawy!;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mi by się przydało, bo trochę ze mnie zdechlaczek :) Jak byłam mała, zawsze mama smarowała mnie Wickiem :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie słyszałam o nim wcześniej :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dobrze mieć zawsze w apteczce lek który w razie nagłego pogorszenia samopoczucia i bólu pomoże. Ale to leczenie doraźne oczywiście, potem trzeba odwiedzić lekarza bo zazwyczaj samo nie przechodzi. Można się wspomagać za to tego typu preparatami.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2018 Testacja | blog testerski , Blogger