Recenzja: Owsianki i płatki śniadaniowe | HELLO DAY!

Hej ☺ Dziś recenzja owsianek i płatków śniadaniowych od firmy My hello day.

Hello Day!® to produkt prozdrowotny. Oznacza to, że jego skład wzbogaciliśmy w witaminy i składniki mineralne. To właśnie one sprawiają, że GLAMOUR wpływa na Twoją urodę,FIT na zdrowe trawienieENERGY na uwalnianie energiiFOCUS pomaga Ci się skupić. Profesjonaliści nazywają to produktem funkcjonalnym. Nasze produkty to pyszne płatki śniadaniowe i owsianki, będące naturalnym źródłem błonnika, z bogactwem owoców i wysokiej jakości mlekiem.

Łatwe do przygotowania owsianki i płatki, które można wszędzie zabrać ze sobą, jedyne co będziemy potrzebować to miska, łyżka i ugotowana woda (w przypadku owsianki), lub zimna (w przypadku płatków)
Ja nie przepadam za owsianką, dlatego ją testowała moja mama, Podobno była bardzo dobra, z dużą ilością owoców, tylko nieszczególnie (zresztą tak jak mi w płatkach) przypadło do gustu mleko w proszku, dlatego zamiast wody dodawałyśmy normalne mleko, albo jogurt.

Firma Hello Day posiada 4 warianty smakowe owsianek, jak i płatków. 

- ENERGY - smak bananowy - jest źródłem witaminy C i żelaza - wspomaga uwalnianie energii

- FOCUS- smak truskawkowy - jest źródłem witaminy B6 i magnezu - wspomaga pamięć i koncentracje

- FIT - (tego nie otrzymałam) - smak jabłka z rodzynkami - błonnik żytni - wspomaga zdrowe trawienie 

- GLAMOUR - smak maliny i kiwi - źródło witaminy C,E i selenu - wspomaga piękno i urodę


Gdy gdzieś się śpieszymy warto mieć przy sobie w torebce właśnie taką saszetkę, aby można było zjeść np. śniadanie w przerwie w pracy, zdrowo i smacznie, a zarazem nie musimy za dużo szykować i tracić czasu ☺


Płatki zarówno tak jak owsianka, są bardzo pożywne i ze spokojem najemy się taką paczuszką, bo wiadomo że pęcznieje nam to w żołądku. 
Płatki sprawdzą się u osób, które lubią zjeść rano coś słodkiego i zarazem zdrowego ☺.


Nawet owsianka po zrobieniu nie przypomina takiej z hollywoodzkich stołówek filmowych ☺, tylko wygląda bardzo apetycznie z kolorowymi owocami. 
A Wy lubicie od czasu do czasu na śniadanie zjeść owsiankę, czy płatki ? 
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
      

      

4 komentarze:

Copyright © 2018 Testacja | blog testerski , Blogger