RECENZJA: GLUCOSE AFTER ALCOHOL

Hej ☺ Dziś recenzja Glucose After Alcohol, czyli jak przetrwać dzień po imprezie.
Glucose® Life After Alcohol – jedyne na świecie antidotum niedopuszczające do przykrych, uciążliwych oraz niebezpiecznych dla zdrowia dolegliwości dnia następnego po spożyciu alkoholu. Glucose® Life – należy wypić w trakcie lub po spożyciu alkoholu.WAŻNE – preparat Glucose® Life przyczynia się do skutecznego usuwania widocznych oznak zmęczenia. Jeżeli nie wypiłeś Glucose® Life podczas spożywania alkoholu, dopuszczając tym samym do negatywnych konsekwencji dnia następnego, wypij preparat rano po przebudzeniu zapewniając sobie natychmiastowy powrót dobrego samopoczucia.Glucose® Life oraz Glucose® NoLimit w takim samym stopniu nie dopuszczają do powstawania żadnych negatywnych konsekwencji po spożyciu alkoholu. Glucose® NoLimit względem Glucose® Life wzbogacony jest o kofeinę, guaranę, taurynę dostarczając dodatkowej energii dla organizmu podczas spożywania alkoholu.
Zacznę może tak jak jest napisane na puszce: "Best help for wake up"!!!
Produkt był głównie testowany przez mojego tatę ☺. 
Jest to idealny przyjaciel na "kaca" po imprezie, niezależnie czy wypijemy to w trakcie picia, po czy dopiero rano działa momentalnie i człowiek czuje się normalnie, tak jak zwykle - nie odczuwamy bólu głowy, zmęczenia itd.

Szczegółowo wyselekcjonowane zestawienie 24 aktywnych składników uczyniło z tego produktu wyjątkowo skuteczne i najbardziej zaawansowane technologicznie antidotum na świecie.

Glucose® NoLimit wzbogacony jest o składniki, które dodatkowo dostarczają energii, a Glucose® Life pity podczas spożywania alkoholu zapewnia wolniejsze jego przyswajanie, przez co nie jesteśmy w stanie się tak upić.


Smak lekko kwaskowy, ale do wypicia, zapach delikatny. 
Puszka zamykana na "kapselek" taki jak od Tymbarków :P
Jest to produkt Szwajcarski, ale u nas widziałam go w Piotrze i Pawle, może gdzie indziej też da się dostać, ale nie widziałam.


Może działać nie tylko na kaca, ale również jako napój energetyczny, na gorszy dzień, ponieważ dostarcza nam odpowiednich wartości i skład zawiera dużo glukozy, przez co jesteśmy pobudzeni.


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

      

      

6 komentarzy:

 1. Nie miałam stosowności próbować ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super nawet nie słyszałam o tym produkcie :D czy widziałaś go już w innych miejscach niż Piotr i Paweł? Ile kosztuje?
  Na pewno wypróbuje!

  OdpowiedzUsuń
 3. Z trochę innej beczki, ale... taki wieczór kawalerski w Krakowie - https://www.shootingcracow.com/oferta/wieczor-kawalerski/
  Jesteście na tak, czy raczej średnio? Doświadczenia?

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2018 Testacja | blog testerski , Blogger