RECENZJA: PŁYN DO MYCIA KABIN PRYSZNICOWYCH | Unia

Hej ☺ Dzisiaj recenzja płynu do mycia kabin prysznicowych firmy Tytan.
Skutecznie usuwa osady z kamienia, mydła, zacieków wodnych i innych zabrudzeń. Jest wyjątkowo pomocny do czyszczenia szkła, plastiku, powierzchni z chromu, stali nierdzewnej, glazury oraz terakoty. Może zostać użyty do brodzików i wanien. Dzięki specjalnemu rozpylaczowi może zostać naniesiony w postaci płynu lub piany, która spowalnia spływanie preparatu z powierzchni pionowych. Nie rysuje powierzchni, pozostawia świeżość i połysk. Produkt stanowi doskonałe uzupełnienie grupy Tytan kamień i rdza. 

U mnie sprawdził się rewelacyjnie, u nas w domu niestety jest problem w twardością wody, przez co na kabinie prysznicowej i kranie zostają widoczne zacieki, dlatego myjemy ją bardzo często.
Produkt bardzo tani, ponieważ kosztuje około 6-7 zł, a robi cuda. Bez żadnego szorowania wszystko schodzi, nie zostawia smug. W odróżnieniu od innych środków czyszczących, ma bardzo delikatny zapach. Można go stosować nie tylko na kabiny, ale świetnie sprawdza się także myjąc plastik powierzchni z chromu, glazury itp. 


Płyn posiada bardzo wygodny dozownik, przez który można go rozpylać w postaci płynu lub piany.PODSUMOWUJĄC:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
      

      

7 komentarzy:

  1. Cena bardzo kusząca, przydałby się taki w domu :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Skąd ja to znam... przydałby mi się taki :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Spoko test, jednak ja bym zwróciła uwagę że ten płyn nie jest ekologiczny. Jeśli jesteś w stanie to zacznij stosować środki tego typu https://www.inco.pl/dzialalnosci/domowe-srodki-czystosci , gdyż są one bezpieczne dla zdrowia i środowiska

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2018 Testacja | blog testerski , Blogger