RECENZJA: HAIR JAZZ | OPINION: HAIR JAZZ

Hej☺ Dzisiaj recenzja odżywki i szamponu, firmy Hair Jazz.
Hair Jazz udziela gwarancji na 5 wyników:
 • Nawet trzykrotnie szybszy wzrost włosów,
 •  Bardziej miękkie i błyszczące włosy,
 •  Wyniki utrzymujące się przez wiele miesięcy,
 •  Wydajność sprawdzona i przetestowana na wszystkich rodzajach włosów,
 •  Wyraźne zmniejszenie się liczby wypadających włosów.

Produkty otrzymałam około 10 tygodni temu i stosowałam je 3 razy w tygodniu. Na początku powiem, że  są bardzo wydajne, ponieważ zostało mi jeszcze w szamponie, jak i w odżywce połowa opakowania. 
Szampon, należy używać co 2-3 dzień. Ja włosy myję codziennie, więc raz myłam normalnym, a na następny dzień tym. Dość słabo się pieni. Pierwszy dzień po umyciu nim włosów miałam włosy jak siano, ale z myciu na mycie wyglądały normalniej jak po umyciu zwykłym szamponem. 


Po zmyciu szamponu należy nałożyć odżywkę i poczekać około 4 minuty. 

Jeśli chodzi o efekty, to włosy urosły w okresie kuracji (10 tygodni) około 5cm. Ta różnica jest u mnie zauważalna, ponieważ mam bardzo cienkie włosy i rosną naprawdę baaardzo długo, dlatego jestem zadowolona z efektów, ale włosy jak wypadały tak wypadają nadal.

Co do minusów to tubki, w których znajdują się produkty, są bardzo nieporęczne. Jeśli ktoś bierze prysznic i nie ma gdzie odłożyć opakowania, aby się nie wylało, gdyż  jest zamykana na dole i nie ma jak jej położyć bez zamknięcia, które jest dość trudne do zakręcenia przy śliskich dłoniach po szamponie, czy odżywce. Drugim minusem jest opis użytkowania, jest mnóstwo błędów stylistycznych, tak jakby ktoś skopiował tekst z tłumacza. 
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
      

      

      

5 komentarzy:

 1. Wow, sporo Ci włoski urosły.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawe produkty, chętnie bym wypróbowała

  OdpowiedzUsuń
 3. Czytałam sporo dobrych opinii na temat tych kosmetyków i nie ukrywam, że sama chętnie przetestowałabym.

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam. Zdecydowałam się na przetestowanie tych kosmetyków na porost włosów gdyż miały one dobre opinie. Zamówiłam jeden zestaw. Używałam tak jak było napisane w dołączonej ulotce. Nie ukrywam że włosy stały się lśniące i miękkie. Są w lepszej kondycji. Ale żeby rosły szybciej???? Nie zauważyłam. No ale myślałam że to jednak trzeba dłużej stosować. Zamówiłam więc drugi zestaw już z dodatkową maską. Zaczęłam myć włosy nawet codziennie. Używam ponad dwa miesiące i wzrostu włosów niestety nie ma. Także dziwi mnie ze inne dziewczyny piszą że włosy rosną po 3-4 cm a u mnie nic. Nawet centymetr więcej nie ma. No ale plus chociaż za to że kondycja włosa się poprawiła.

  OdpowiedzUsuń
 5. Czytałam sporo opinii na innych portalach i blogach i muszę przyznać, że zdania są naprawdę bardzo podzielone. Myślę, że najwyraźniej zależy to chyba od włosów. Ja mam bardzo cienkie włosy i u mnie było tą różnice w długości i objętości widać gołym okiem.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2018 Testacja | blog testerski , Blogger