RECENZJA: UCHWYT DO ROBIENIA ZDJĘĆ SELFIE | SELFIE STICK

Hej ☺ Dzisiaj recenzja uchwytu do robienia zdjęć selfie, który otrzymałam od IziGSM.

Uchwyt idealnie nadaje się do robienia autoportretów oraz wykonywania ujęć z dalszych odległości i wyższej perspektywy. Monopod pasuje do wszystkich kamer oraz aparatów ze standardowym mocowaniem 1/4" do wagi 500 gram. Specjalna Uniwersalna nakładka pozwoli na umieszczenie na statywie każdego telefonu w zakresie 5,5 cm do 8,5 cm

Uchwyt do robienia zdjęć selfie, powszechnie znany jako selfie stick, to hit tego lata, świetnie może uchwycić każde wydarzenie, nawet w ekstremalnych  warunkach.


Ja otrzymałam selfie stick, bez "pilocika", czyli w telefonie, lub aparacie musiałam ustawić samowyzwalacz. Bardzo fajny patent dla podróżników, aby uchwycić duży teren, któremu chcemy zrobić zdjęcie, lub aby na zdjęciu "zmieściła się" cała rodzina i jeszcze krajobraz. 


Telefon jest dobrze zabezpieczony, więc nie ma obaw, że może nam spaść, monopad jest regulowany, oraz obracany. Mi niestety odczepił się sznurek, który można było zawiesić na rękę. Kij można wyciągnąć na odległość, aż 109cm! Jest bardzo lekki, poręczy i po złożeniu mały (22cm), dlatego wszędzie się zmieści i zajmuje przy tym mało miejsca. 


Taki sam, tylko z pilotem, można zakupić >>TUTAJ<<, cena 49,79zł
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
      

      

6 komentarzy:

 1. Świetny i przydatny gadżet ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. To akurat gadżet nie dla mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nigdy nie miałam :) rzadko robię zdjęcia ale dla podróżujących to świetny wynalazek.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawy gadżet, warty kupienia... ;)

  Będę wdzięczna jeśli poklikasz w KLIKI i baner reklamowy! :)
  http://siatkareczkablogaq.blogspot.com/2015/08/wspopraca-z-dresslink.html

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję za wpis :) Również często korzystam z takiego selfie sticka i także go polecam. Tak samo przydaje mi się uchwyt samochodowy na smartphone, gdyż codziennie podróżuję poza miastem.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2018 Testacja | blog testerski , Blogger