RECENZJA: BRANSOLETKI - MAGNETYCZNA SKÓRZANA, KAUCZUKOWA, PREEMI CRYSTAL | BEEŻOO

Hej ☺ Dzisiaj recenzja bransoletek, firmy BEEŻOO.
BEEŻOO ze swoją szeroką ofertą ręcznie tworzonej biżuterii stara się dotrzymać kroku nowoczesnym kobietom, podążać za ich potrzebami, wyprzedać ich pragnienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby każda z Pań czuła się wyjątkowo zakładając nasze wyroby, dlatego wszystkie kolekcje łączą w sobie wysokiej jakości, starannie wyselekcjonowane materiały takie jak: kamienie naturalne, skóra, ceramika, drewno, len i inne.
Dbamy o precyzję wykonania każdego wychodzącego spod naszych rąk detalu.
W naszych pracach unikamy seryjnych produkcji, tworząc niejednokrotnie tylko pojedyncze egzemplarze, dlatego zachęcamy każdą z Pań: WYRÓŻNIJ SIĘ BIŻUTERIĄ! Naszą BEEŻOOterią!

Która z nas nie lubi biżuterii?
Ja uwielbiam.
Bransoletka z farbowanej na niebiesko wysokiej jakości skóry, zapinana na magnes-to moja ulubiona. Pasuje zarówno do eleganckiego stroju jak i do sportowego. Uwielbiam ją, z pozoru nic takiego, jednak rewelacyjne prezentuje się owinięta wokół nadgarstka, zapięcie w eleganckim stylu.
Można ją zakupić>>TUTAJ<<, cena wynosi 42zł, do wyboru są też inne kolory :)

Bransoletka marynarska, bo tak ją nazwałam świetnie wygląda na nadgarstku zwłaszcza opalonym.Wykonana jest z trzech kolorów linek kauczukowych. Bardzo lubię te trzy kolory, więc myślałam, że będę ją nosiła przez całe lato jednak zapięcie jest bardzo niewygodne.Trudno ją zapiąć samemu, trzeba prosić kogoś o pomoc, choć i to nie jest proste. Ma ona również specyficzny zapach kauczuka.
Można ją kupić >>TUTAJ<<, cena to 18zł, w sklepie dostępne również inne warianty kolorów.


Kolejna bransoletka wykonana z perłowego rzemienia z kryształkiem Swarovskiego jest bardzo delikatna, pasuje do eleganckiego stroju, ale ja również nosiłam, ją również na co dzień do jeansów. Dodaje kobiecości i subtelności. Ta z łatwością się zapina i odpina.
Można ją zakupić >>TUTAJ<<, jej cena to 25zł, dostępna także w kolorze niebieskim.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

      

      

3 komentarze:

Copyright © 2018 Testacja | blog testerski , Blogger