RECENZJA: PIWO DOCTOR BREW AZACCA SINGLE HOP IPA

Hej ☺ Dzisiaj recenzja piwa Doctor Brew Azzaca single HOP IPA

Zapach bardzo intensywny chmielowy, z nutką cytrusów. Piana od razu po otwarciu wydobywała się z butelki, a po przelaniu do szklanki dość wysoka.


Kolor bursztynowy i dość przejrzysty w porównaniu do innych piw tej firmy. Na początku w smaku  wyraźnie czuć mango, lecz za chwilę ten smak zabija mocny, gorzki  smak chmielu, choć i tak moim zdaniem jest najlepsze z tych wszystkich Doctorów, co do tej pory skosztowaliśmy. 


Na koniec oczywiście zamieszczam Wam cytat jaki tym razem znalazł się na tyle etykiety:

"Legenda mówi, że co kilka pokoleń, w okolicy równika, dzieje się niewytłumaczalne zjawisko- wszystkie drzewa owocowe obradzają w owoce Azacca, a ziemia wokół tych drzew jest sucha i spękana. Owoc ten jest tak aromatyczny, że jego woń daje się wyczuć nawet z kilkuset metrów. Gdy sprzyja wiatr, rozległe sady zalewają miasta intensywnym zapachem owoców, doprowadzając ich mieszkańców do utraty zmysłów. Podobno dawniej mężowie zamykali swoje żony w klatkach i karmili wyłącznie Azacca. Podobno są i tacy, którzy się piwem z Azacca nacierali... Podobno."


Cena piwa to około 8zł, za 500ml.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
W najbliższy weekend, w który również testowaliśmy to piwo, organizowaliśmy w domu urodziny. Chcieliśmy w restauracji, ale potem stwierdziliśmy, że w sumie mamy duży ogród, więc zrobiliśmy je sami. Okazało się jednak, że wieczorem najprawdopodobniej będzie padać, dlatego wpadliśmy na pomysł aby wypożyczyć wielki namiot, najciekawsze oferty znalazłam na tej stronie http://www.mastermarket.com.pl/ i urodziny się udały! 
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
     

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2018 Testacja | blog testerski , Blogger