RECENZJA: Naklejki reklamowe | Booklet

Dzisiaj recenzja naklejek reklamowych, firmy Booklet.


Bardzo spodobał mi się pomysł promowania bloga poprzez - naklejki! Wizytówki się gubią, pamięć też często zawodzi, a naklejka? No właśnie. Możemy gdzieś ją przykleić.


JAK TO JEST W PRAKTYCE:
A więc projekt musimy stworzyć sami, ja nie ukrywam - stworzyłam swój w Paincie. Naniosłam obrazek, napisy, cały projekt zamieściłam w zwykłym kółku i wysłałam. 


Jak widzicie efekt jest genialny! Osobiście właśnie o taki mi chodziło, a w moim otoczeniu naklejki robią furorę :). 


Mają mocny klej, są laminowane - przez co nie blakną, są wodoodporne, odporne na zmiany temperatur, elastyczne i druk nie wyciera się ani nie zmywa. Barwy są wyraźne i intensywne. Nawet niewielkie napisy są czytelne. Ja osobiście wybrałam kształt koła, ale jaki sobie wymyślicie, taki będzie! Klej to Bubble Free, dzięki niemu nie powstają pęcherzyki powietrza pod powierzchnią naklejki.


Ogólnie jestem bardzo zadowolona, nigdy bym nie pomyślała, że zwykłe naklejki będą tak pomocne i przydatne w promocji bloga. 


Naklejki możecie kupić tutaj. Mam dla Was również specjalny rabat -10% na hasło Bloger10

***
   
   

8 komentarzy:

 1. No i własnie mnie przekonałaś, do tej pory wahałam się czy warto zamawiać te reklamowe naklejki ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Naprawdę świetny pomysł na promocję bloga :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. prowadzę działalność zajmującą się drukowaniem opakowań reklamowych, zapraszam do mnie! zabawa wychodzi nieco drożej, ale efekt naprawdę wooow = promocja każdej stronki i firmy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Naklejki reklamowe to świetny sposób na reklamę, ale torby foliowe wielokrotnego użytku moim zdaniem są jeszcze lepszym patentem na reklamę. Producenci oraz firmy bardzo sobie je chwalą.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2018 Testacja , Blogger