RECENZJA: Naklejka na ścianę - mapa świata | AveNET

Dzisiaj recenzja naklejki na ścianę, firmy AveNET.


OD PRODUCENTA:
Nasze naklejki wykonujemy z najwyższej jakości foli niemieckiej firmy ORACAL. Można stosować je na wszelkie gładkie powierzchnie, tj. na ściany budynków pokryte farbą, tapetą, gładzią szpachlową, meble, sprzęt AGD, szkło, plexi, lustra, płytki, drzwi, itd. Niniejsza sprzedaż dotyczy 1 naklejki o wymiarach ok. 220x100 cm.


Naklejka przychodzi do nas zwinięta w wielki rulon. Jest naprawdę ogromna. Jedna osoba nie dałaby rady jej przykleić na ścianę. My postanowiliśmy, że przetniemy ją na dwie części (dokładnie przez Ocean Atlantycki :p). Nie wiem, czy zrobiliśmy dobrze, ale w taki wielki płat jeszcze trudniej byłoby przykleić. 


Aplikacja jest czasochłonna, ponieważ trzeba uważać, żeby nie porobiły się bąble powietrza. Okazało się, że naklejka nie jest w całości, tylko każda literka jest osobno. Niestety nawet, że uważaliśmy, żeby wszystko ładnie się przykleiło, na koniec okazało się, że kilka literek zostało, lub się porozrywały... trzeba było potem poszukać znaleźć skąd, a to nie lada wyzwanie.Jak widać, niektóre się pourywały, ale naprawdę trzeba się przyjrzeć, żeby to zauważyć.


Końcowy efekt jest świetny. Wygląda to tak jak chciałam. Na stronie, możemy wybrać jaki kolor, wzór i rodzaj (mat/błysk) folii chcemy. Ja mam czarny błysk MS09. 

przed

Efekt końcowy


Naklejkę kupicie tutaj za 75zł.

***


3 komentarze:

  1. Bardzo podobają mi się takie cuda na ściane :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. A jak się zapatrujesz na takie oklejanie drzwi i okien w Krakowie - https://kniz.pl/oklejanie-drzwi-i-okien-folia-samoprzylepna/ ? To ma sens czy średnio? Doświadczenia? Efekt jest trwały?

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2018 Testacja | blog testerski , Blogger