RECENZJA: Zestaw przyborów toaletowych dla dzieci | Maltex

Dzisiaj recenzja zestawu przyborów toaletowych dla dzieci firmy Maltex.Nocnik z pozytywką z kolekcji "Zoo". Wykonany z polipropylenu, jest bardzo lekki. Pozytywka jest świetnym dodatkiem, który nauczy dziecko szybciej korzystać z nocnika, ponieważ gdy maluch się załatwi, zaczyna grać melodyjka. 


Nakładka na sedes, jest również z kolekcji "Zoo", widnieje na niej (tak jak na nocniku) naklejka z zebrą i hipopotamem. Wykonana także z  polipropylenu. Niestety ma jeden minus - łatwo spada z toalety, ponieważ nie jest zabezpieczona z boku gumkami antypoślizgowymi. Dzięki takiej nakładce można szybko nauczyć dziecko korzystać z toalety. 


Podnóżek antypoślizgowy, już pochodzi z kolekcji "Dino", choć kolorystycznie pasuje do całego zestawu. Wykonany jest z elastomeru i polipropylenu. Jego powierzchnia jest trochę większa (42,5 cm/ 28,5 cm/ 14,5 cm), niż te innych firm dostępnych na rynku. Dzięki gumkom antypoślizgowym nie musimy mieć obaw, że dziecko się poślizgnie. Świetnie sprawdzi się w łazience, np. aby stanąć i dosięgnąć do umywalki.


Firma Maltex BABY posiada w swoim asortymencie kilka kolekcji m.in. "Hello Kitty", "Mały Miś i przyjaciele", "Dino", "Zeberka", "Krecik", "Kubuś" itd... W każdej kolekcji znajdziemy najpotrzebniejsze przybory łazienkowe dla dzieci tj. nocniki, nakładki na sedes, wanienki, foteliki do kąpieli, wiadra na pieluchy i wodę, podnóżki antypoślizgowe, stojaki pod wanienki i przewijaki. Ponadto firma Maltex sprzedaje także akcesoria do domu m.in. miotły, wiadra, zmiotki i szufelki, szczoteczki do rąk i komplety WC.  

***2 komentarze:

  1. Coraz to ciekawsze rzeczy tworzą dla maluchów :)

    OdpowiedzUsuń
  2. O kurcze polece na pewno cos takiego koleżance :) Nawet nie wiedziałam, że coś takiego istnieje


    Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2018 Testacja | blog testerski , Blogger