RECENZJA: Niewidzialna półka na książki Legis | Edinos

Dzisiaj recenzja półki na książki firmy Edinos.


Niewidzialne półki kojarzą mi się głównie z amerykańskimi, nowoczesnymi wnętrzami. Moda na ozdabianie gabinetów, salonów, a nawet sypialni książkami zaczyna być coraz bardziej popularna również w Polsce.

półka na książki niewidzialna
fot.Edinos
Półka jest bardzo estetycznie wykonana. Została zrobiona z profesjonalnej, najbardziej wytrzymałej stali na rynku i pomalowana proszkowo metodą elektrostatyczną. Dostępne są w 3 kolorach: czarnym, białym i szarym o wymiarach: 15cm x 12,5cm.


Półka nazywa się "niewidzialna", ponieważ po ułożeniu na niej książek po prostu jej nie widać. Okładkę (najlepiej twardą) pierwszej książki zahaczamy o uchwyt, który znajduje się na środku. Jedna półka jest w stanie utrzymać nawet do 17,6kg, czyli kilkanaście książek. W zestawie otrzymujemy także 3 wkręty ocynkowane.


Zauważyłam tylko, że pierwsza książka (czyli ta najniżej, która jest zahaczana o uchwyt) musi być dość długa, ponieważ krótkie nie sięgają do uchwytu. Najlepiej wyglądają książki ułożone od największej do najmniejszej, wtedy przypominają piramidę, a także gdy półek jest na ścianie więcej niż jedna np. trzy ułożone stopniowo, lub nawet zajmujące całą ścianę.


Efekt książek "przyklejonych" na ścianie robi ogromne wrażenie i świetnie pasuje do nowoczesnych wnętrz. Możecie ją kupić TUTAJ za 44zł (aktualnie trwa promocja: 28zł!!!)

***

1 komentarz:

  1. Fajna :O

    Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com/2016/12/parka-khaki-karpacz.html

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2018 Testacja | blog testerski , Blogger