RECENZJA: Odżywka do włosów z olejem kokosowym, kolagenem i keratyną | Diagnosis

Dzisiaj recenzja odżywki do włosów ze sklepu Diagnosis.

Odżywka firmy GlySkinCare ma za zadanie intensywnie nawilżać i regenerować włosy, pozostawiając je miękkie, lśniące i jedwabiście gładkie.


Odżywka rzeczywiście pozostawia włosy nawilżone, bardzo miękkie, lśniące i gładkie. Jest to jedna z lepszych odżywek jakie miałam. W składzie możemy znaleźć m.in. olej kokosowy, kolagen i keratynę.


Ma bardzo intensywny, przyjemny, kokosowy zapach - włosy pachną jeszcze długo po umyciu. Po regularnym stosowaniu bardzo poprawiła się kondycja moich włosów, głównie końcówek. Nie lubię odżywek, które należy trzymać na włosach kilkanaście minut, ponieważ mając tylko prysznic jest to uciążliwe. Jest to pierwsza odżywka jaką mam, którą pozostawia się na włosach około 3 min i działa! 


Jedynym minusem jest opakowanie. Butelka jest zbyt twarda, a otwarcie zbyt małe, ponieważ odżywka jest dość gęsta, więc trzeba się trochę nagimnastykować, aby ją wydusić, tym bardziej gdy zostało jej tylko trochę na dnie.


Jedyną rzeczą, jaką bym zmieniła jest właśnie opakowanie. Odżywka jak dla mnie jest rewelacyjna i mogę z ręką na sercu polecić ją każdemu!
250ml odżywki kosztuje 29,90 zł i możecie ją kupić TUTAJ.

***

1 komentarz:

  1. Miałam i uwielbiam <3

    Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com/2017/01/wwwdressplpl-sukienki-dla-kazdej-z-nas.html

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2018 Testacja | blog testerski , Blogger