RECENZJA: Bluzka z nadrukiem | 3koszulki.pl

Dzisiaj recenzja bluzki z nadrukiem firmy 3koszulki.pl.


Na koszulce widnieje wysokiej jakości nadruk z niebieskim napisem "Just ride" oraz grafiką brązowego roweru. Napis i jego interpretacja jest bardzo ciekawa i pomysłowa. 


"3koszulki.pl wykorzystują najnowocześniejszą technologię cyfrowego druku bezpośredniego na odzieży - DTG. Technologia ta pozwala osiągnąć doskonałej jakości wielokolorowe nadruki o niespotykanej dotąd trwałości i wytrzymałości. Technologia DTG stosuje specjalistyczne tusze, które podczas druku wiążą się z włóknami bawełny, dzięki czemu wytrzymałość tego typu nadruku nie może się w żaden sposób równać z technologią termotransferową i wieloma innymi stosowanymi dziś technikami." PRODUCENT


Koszulka ma specyficzny kształt - szerokie ramiona i czym niżej tym bluzka robi się węższa. Wykonana z dobrej jakości bawełny. Moim zdaniem tylko kołnierzyk mógłby być trochę szerszy, ponieważ jest bardzo wąskie i wysoko pod szyją. Mnie to bardzo denerwowało, więc podziałałam trochę nożyczkami. Jak można zauważyć na zdjęciach, materiał jest trochę prześwitujący. Po kilkunastu praniach nadruk jest nadal bardzo wyraźny, a materiał nienaruszony i niezniszczony. Rozmiar zgodny z opisem na stronie.

Na stronie dostępne są koszulki zarówno męskie jak i damskie w rozmiarach S-XXL (męskie S-XXXL).


TUTAJ możecie kupić koszulkę za 39 zł, a TUTAJ możecie zobaczyć jakie nadruki jeszcze oferuje sklep 3koszulki.pl

***

1 komentarz:

Copyright © 2018 Testacja | blog testerski , Blogger