RECENZJA: Cienie do powiek SMOKY EYE | Revers

Dzisiaj recenzja cieni do powiek firmy Revers Cosmetics.


OD PRODUCENTA:
"Niepowtarzalne zestawy doskonale połączonych ze sobą czterech cieni do powiek SMOKY EYE zapewniających długotrwały efekt makijażu oka. Kolorystyka obejmuje odcienie odpowiednio dopasowane, aby uzyskać efekt SMOKY, posiada trwałą i jedwabistą w dotyku formułę, która zapewnia powiekom błyskawiczną dawkę koloru."


*

Rzadko nakładam cienie, lecz jak już to właśnie odcienie nudowe lub brązy i to matowe, ponieważ właśnie te pasują do koloru moich oczu i do mojej karnacji.


Cienie znajdują się w plastikowym opakowaniu. Na wierzchu znajduje się infografika, które kolory gdzie na powiekę należy umieścić, by otrzymać piękny efekt smoky eye. To naprawdę ułatwia początkującym.


Kolory są jak najbardziej trafione w mój gust. Cienie trochę się osypują, po około 6 godzinach zaczynają się zbierać w załamaniach. 


***

Te kolory totalnie do mnie nie pasuje, dlatego podarowałam je mojej przyjaciółce, która lubi trochę poeksperymentować z makijażem. Ta wersja jest błyszcząca, odcienie niebieskie.


Po wyznaniach mojej przyjaciółki wiem, że wersja błyszcząca mniej się osypuje i dłużej pozostaje nienaruszona na powiekach. Ma takie samo opakowanie jak poprzednie. Na stronie producenta znajdziecie bardzo dużo wersji kolorystycznych błyszczących oraz matowych. 


Więcej informacji o cieniach znajdziecie >TUTAJ<.

***

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2018 Testacja | blog testerski , Blogger