Jak aktywnie spędzić czas ze znajomymi? - Bubble Football

Dzisiaj mała propozycja, jak w ciekawy i aktywny sposób spędzić czas ze znajomymi.Bubble Football / Buccle Soccer to nietypowa i niepowtarzalna gra w piłkę nożną w bańce!!! 

Jest to dziedzina sportu, która powstała całkiem niedawno, a już robi furorę na całym świecie. To świetny pomysł na spędzanie aktywnego czasu z rodziną, czy znajomymi, przecież kto by nie chciał stać się na chwilę bańką?! :)

Istnieją w Polsce już wypożyczalnie tych baniek, jednak możemy zakupić sobie taki zestaw za niewielkie pieniądze i grać ile tylko chcemy i kiedy tylko mamy na to ochotę bubble soccer balls for sale.


W bogatej ofercie sklepu inflatable-zone.com znajdziemy nie tylko prezentowane powyżej bańki, ale także np. powietrzne, dmuchane ścieżki akrobatyczne, czyli air track tumbling oraz bańki wodne.Inflatable-zone.com to sklep w którym każda osoba poszukująca nowych form aktywności lub zabawy znajdzie coś dla siebie. Wiele więcej pomysłów znajdziesz na ich stronie contact us.

***

2 komentarze:

  1. hahahahah ale swietne <3

    Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com/2017/08/poprawa-pamieci-podczas-czytania-twoja.html

    OdpowiedzUsuń
  2. Tak się składa, że jestem współorganizatorką firmowego wyjazdu integracyjnego. Przez to poszukuję różnych nietypowych atrakcji, które pomogłyby zintegrować ze sobą pracowników przedsiębiorstwa, w którym pracuje. :) Wydaje mi się, że taki bubble football mógłby być ciekawą, a przy okazji na pewno zabawną formą spędzenia razem czasu! Dzięki za inspirację!

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2018 Testacja | blog testerski , Blogger