RECENZJA: Koszula i jeansy | Romwe

Dzisiaj recenzja koszuli i jeansów firmy Romwe.


Bardzo ceniłam sobie firmę Romwe, ponieważ jeszcze nigdy się nie zawiodłam, jeśli chodzi o jakość i rozmiar. Dzisiejsze zamówienie niestety nie jest tego potwierdzeniem...


Uwielbiam koszule, dlatego zamówiłam taką - jaką chciałam już od dawna, czyli niebieską, w białe paski z kwiatowymi haftami. 


Nie mogę nic zarzucić jeśli chodzi o wzór, ponieważ jest taki jak na zdjęciach. Niestety materiał jest bardzo sztuczny. Uszyta jest na kształt męskiej koszuli - bardzo szerokie rękawy, niewyprofilowana w talii.


Jest także krzywo uszyta, i niestety efekt po włożeniu przedniej części do spodni nie jest zadowalający. 


Na zdjęciach jest trochę pognieciona, bo później od razu spakowałam ją i zawiozłam do krawcowej... może uda się ją jeszcze uratować. Możecie ją kupić >TUTAJ<


Drugą rzeczą jaką zamówiłam są jeansy. Wszyscy zawsze mi odradzali kupowania spodni na chińskich stronkach, jednak aby przekonać się na własnej skórze, postanowiłam zaryzykować. 


Według tabeli zamieszczonej na stronie rozmiarem idealnym dla mnie, powinien być - L - taki też zamówiłam. Okazały się ogromne! Pewnie zauważyliście, że nawet nie zrobiłam sobie w nich zdjęć, ponieważ po prostu się nie dało - worek.


Dodatkowo wykonane są ze strasznie sztywnego, a zarazem sztucznego materiału, który wygląda, że będzie się bardzo szybko przecierał... więc są to spodnie na chwilę.


Zamek strasznie się zacina, dlatego także jest do wymiany, oprócz tego wykonanie bez zarzutów. Możecie je kupić >TUTAJ<.


Te i wiele innych pięknych rzeczy możecie kupić na stronie >ROMWE<.

***

2 komentarze:

Copyright © 2018 Testacja | blog testerski , Blogger