RECENZJA: Mazidło odżywczo kojące | Polny Warkocz

Dzisiaj recenzja mazidła firmy Polny Warkocz.

OD PRODUCENTA:
Mazidło Odżywczo Kojące, którego receptura sformułowana została wyłącznie w oparciu o wyselekcjonowane składniki naturalne, stworzone zostało z myślą o codziennej pielęgnacji cery wymagającej regeneracji. Jest doskonałym rozwiązaniem dla zniszczonej, zszarzałej, ziemistej, pozbawionej blasku i energii skóry, wymagającej szczególnie intensywnej i jednocześnie delikatnej pielęgnacji. Mazidło doskonale sprawdzi się przed snem, uspokoi, ukoi, rozluźni napiętą i zmęczoną skórę. Niewielka ilość sukcesywnie aplikowana na oczyszczoną skórę uzupełni niedobory pożądanych składników i substancji odżywczych, przywracając równowagę i przynosząc wymierne korzyści skórze zniszczonej, regularnie narażonej na szkodliwy wpływ czynników środowiskowych i stresu. Mazidło Odżywczo Kojące to gęsty krem o strukturze piankowej, która po aplikacji zamienia się w kremowe masełko.


Mazidło przeznaczone jest do codziennego stosowania - rano i wieczorem. Ma przynosić ulgę skórze oraz ją regenerować i nawilżać. Głównymi składnikami jest tarczyca bajkalska i polny mak. Bardzo lubię kosmetyki, których skład opiera się na naturalnych składnikach.


Ma bardzo ciekawą, lekką, ale zarazem tłustą konsystencję. Pachnie jak masło shea. Po tygodniu regularnego stosowania zauważyłam, że moja cera zaczyna być bardziej gładka i nawilżona. Po zużyciu całego opakowania widzę, że skóra jest rzeczywiście odżywiona i wygląda zdrowo.


Na stronie Polny Warkocz znajdziecie więcej informacji o tym produkcie oraz dowiecie się, gdzie można go zakupić.

***

2 komentarze:

Copyright © 2018 Testacja | blog testerski , Blogger