RECENZJA: Magiczna gąbka GEM | Aureus

Dzisiaj recenzja magicznych gąbek GEM firmy Aureus.Nigdy wcześniej nie spotkałam się z produktem o nazwie "Magiczna Gąbka". Zaintrygował mnie opis, który zapewnia, że w magiczny sposób usuwa brud i ogólnie czyści wszystko. Produkt z bajki?


Mogę z ręką na sercu przyznać, że rzeczywiście jest to produkt, który już na zawsze zagościł w moim domu. Już kupiłam kolejne opakowanie. Gąbka ma dziwną konsystencję, po namoczeniu staje się miękka. Zmywa dosłownie wszystko. Szybko i wygodnie zmywa brud np. ze ścian, fug, piekarnika, osad z wanny, pozostałości kleju po naklejkach, rdzę z różnych przedmiotów, przypaleniznę z garnków, sadzę z szyby kominkowej, okapów, wylany lakier do paznokci, plamy na skórzanych siedzeniach, trwały marker, kredki ze ścian i wiele wiele innych. W większości przykładów przetestowałam i nigdy się nie zawiodłam.


W pudełku znajdują się cztery sztuki, są też dwupaki. Po jakimś czasie się zużywają - kruszą się. Są rewelacyjne i naprawdę ułatwiają sprzątanie.


Znajdziecie je w ofercie sklepu Aureus.

***

3 komentarze:

 1. Widzę, że bardzo praktyczne sa takie gąbeczki :)
  Mogłabyś kliknąć w linki w najnowszym poście? Dzięki :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Własnie cos podobnego mam w domu heheh :D

  Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com/2017/11/blue-denim.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy tego typu firmy - https://wywozz.pl/sprzatanie-po-zmarlym-i-po-zgonie/
  faktycznie załatwiają perfekcyjnie sprzątanie po zgonach w Krakowie? Czego można się tam spodziewać? Nasze metody nic nie dają. Czy oni sobie poradzą?

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2018 Testacja | blog testerski , Blogger