TOP 5: Sukni ślubnych na wiosnę 2018 | MillyBridgal

Dzisiaj TOP 5 sukni ślubnych na wiosnę 2018 firmy Millybridal UK.

Cheap Wedding Dresses UK
Panie planujące ślub na wiosnę, na pewno już rozpoczęły poszukiwania tej idealnej, jedynej i wyjątkowej sukni na swój wielki dzień.

1.
Lace Satin High Neck Princess Court Train Lace Wedding Dresses

Po prostu dzieło sztuki! Wyjątkowa i niepowtarzalna. Góra wykonana z wzorzystej koronki. Dekolt został podkreślony przez wcięcie w gorsecie. Bardzo długa, po bokach dodatkowe wstawki. Dół wykonany z satyny. Z tyłu pięknie wyeksponowane plecy. Dostępna w 6 kolorach: burgundu, szampańskim, kości słoniowej, różowym, czerwonym i białym, a także w 14 rozmiarach: od 6 do 30. Możecie ją kupić >TUTAJ<2.
Prostota i elegancja w jednym! Ten model chyba zawsze będzie na topie. Jest po protu niezastąpiony i ponadczasowy. Góra wykonana z błyszczącej koronki. Krótki rękaw. Talia podkreślona delikatnym paskiem. Dół puszczony, wykonany z tiulu. Plecy odkryte, z tyłu wiązana. Dostępna w 6 kolorach: burgundu, szampańskim, kości słoniowej, różowym, czerwonym i białym, a także w 14 rozmiarach: od 6 do 30. Możecie ją kupić >TUTAJ<.
3.
Nie wszystkie panie chcą jednak tego dnia założyć długą suknię. Sądzę, że odpowiednim wyborem będzie wtedy suknia asymetryczna - krótki przód, dłuższy tył. Ta jest wyjątkowo niecodzienna. Wykonana materiału z wypukłym wzorem. Z długim rękawem, podkreślona skromnym paskiem z kokardką w talii. Wiązana na plecach. Dostępna w 6 kolorach: burgundu, szampańskim, kości słoniowej, różowym, czerwonym i białym, a także w 14 rozmiarach: od 6 do 30. Możecie ją kupić >TUTAJ<.4.
Znów na salony powracają suknie typu syrenka. Tułów podkreślony, dół luźny. Choć osobiście sądzę, że taki model zaburza kobiece proporcje, to ta poniższa suknia, jest naprawdę godna uwagi! Góra wykonana z koronki w delikatne kwiatki. Dół lekko puszczony, zrobiony z tiulu. Dostępna w 6 kolorach: burgundu, szampańskim, kości słoniowej, różowym, czerwonym i białym, a także w 14 rozmiarach: od 6 do 30. Możecie ją kupić >TUTAJ<.5.
Tutaj dużo się dzieje! Wydaje mi się, że wybiorą ją raczej kobiety bardzo odważne! Jest zjawiskowa i niecodzienna. Góra wykonana z pięknej koronki, dół z warstwowego tiulu. Tutaj panuje chaos :). Plecy odkryte, lecz dopełnione błyszczącymi paskami w kształcie V.  Dostępna aż w 32 kolorach, a także w 14 rozmiarach: od 6 do 30. Możecie ją kupić >TUTAJ<


Tego dnia pięknie muszą wyglądać także druhny panny młodej. Sukienki na tę okazję znajdziecie tutaj Cheap Bridesmaid Dresses.

1 komentarz:

Copyright © 2018 Testacja | blog testerski , Blogger