FOTOPREZENTY, czyli idealne prezenty na każdą okazję

Jeśli regularnie czytacie bloga, to wiecie, że uwielbiam personalizowane prezenty - zarówno dawać, jak i dostawać. To pewnie dlatego, że wtedy wiem, że coś zrobiłam, albo ktoś zrobił coś dla mnie prosto z serca, specjalnie z myślą o tej osobie.Dzisiaj przedstawię Wam kilka propozycji na wyjątkowe fotoprezenty.


Uwielbiam kubki, a te wykonane specjalnie dla mnie, z ważną dla mnie grafiką lub zdjęciem są chyba najlepszą niespodzianką. To takie proste - wystarczy tak niewiele, a może sprawić tyle radości.


Jeśli wiemy, jaki rozmiar ubrań nosi osoba, którą chcemy obdarować świetnym pomysłem będzie również t-shirt z grafiką lub podobizną. Myślę, że każda dziewczyna ucieszy się z takiej bluzki ze zdjęciem swojej "paczki".

To idealny prezent dla małego dziecka - będzie świetną pamiątką na całe życie, a może nawet ulubionym pluszakiem.

To rewelacyjny pomysł na prezent ślubny albo prezent urodzinowy. Każdy myślę, że z wielką chęcią poukłada puzzle ze swoim zdjęciem.

Bardzo niecodzienny prezent. Fotośliniak na pewno będzie robił furorę. To idealny prezent na chrzciny albo roczek. Świetna pamiątka. Sama w domu posiadam kilka fotopoduszek, które pięknie zdobią pokój.

Fotododatki będzie super dodatkiem do prezentu, który na pewno sprawi, że na twarzach obdarowanego pojawi się uśmiech. Jeśli ktoś lubi grać w gry, można wykonać podkładkę pod myszkę, jeśli ktoś kolekcjonuje magnesy, to do kolekcji przyda mu się także magnes ze swoją podobizną, a breloczek ze zdjęciem może zawsze przypominać o najważniejszych chwilach.

A Wy lubicie dawać albo dostawać personalizowane prezenty?
Miłego dnia!

Post powstał przy współpracy z www.foto4u.pl

3 komentarze:

Copyright © 2018 Testacja , Blogger