5 pomysłów na prezent na roczek

 Prezenty urodzinowe dla dzieci są zawsze trudnym wyborem, przecież one mają praktycznie to samo co mężczyźni... czyli WSZYSTKO ;). Niełatwo jest wybrać odpowiedni prezent, tym bardziej jeśli jesteśmy tylko gośćmi i nie wiemy do końca, co przyda się małej obywatelce/małemu obywatelowi i jej/jego rodzicom, dlatego dzisiaj przedstawię Wam 5 uniwersalnych prezentów ze sklepu 3kiwi.pl.


1. Sztućce i naczynia

Roczek to dość przełomowy czas, ponieważ dziecko staje się coraz bardziej samodzielne. Próbuje także samo jeść, dlatego świetnym pomysłem będzie zakup pierwszych sztućców, miseczek, talerzy lub kubków. W dzisiejszych czasach w sieci znajdziemy naprawdę piękne naczynia dla dzieci, które staną się na pewno pamiątką na lata.2. Apaszki i chustki

To dość niecodzienny prezent, ale ja na przykład do tej pory trzymam w szafie swoje apaszki, które dostałam jako dzieciak. Aktualnie dni są coraz zimniejsze, więc chustek na pewno nigdy nie za wiele.


3. Ręczniki i szlafroki

Około roczku, dziecko zaczyna chodzić. W związku z tym świetnym i oryginalnym pomysłem na prezent będzie mały szlafrok. Ręczniki kąpielowe także zawsze się przydadzą a dobrej jakości starczą na wiele lat.


4. Kocyk

Kto nie lubi kocyków? Nawet my, dorośli mamy do nich słabość a co dopiero dzieci. Niektóre zamiast ulubionej zabawki wszędzie chodzą właśnie z kocem. Może warto wybrać na prezent jeden z wielu przesłodkich wzorów.


5. Zabawki

To chyba najbardziej oczywisty pomysł. Dzieci otaczają się zabawkami z każdej strony. Wychodzę jednak z założenia, że warto czasami zainwestować w te rozwijające kreatywność i myślenie. Zabawki sensoryczne nie należą do najtańszych, ale czasami warto się zastanowić, czy kolejna plastikowa koparka do kolekcji jest potrzebna :).


Miłego dnia!

2 komentarze:

  1. Bardzo fajne, uniwersalne prezenty na różne okazje :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo fajne zestawienie. Szukałem coś dla mojego chrześniaka na pierwsze urodziny. Teraz już wiem, co mu kupić.
    https://somax.eu/13-archiwizacja-i-organizacja-dokumentow

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2018 Testacja | blog testerski , Blogger