Zacznij działać, czyli idealny planer dla ludzi zapracowanych

 W dzisiejszych czasach praktycznie wszyscy korzystają z kalendarza, czy to w wersji zeszytowej czy aplikacji w telefonie. Ale czy planujesz także swoje życie? Nie tylko spotkania biznesowe, wizyty u lekarzy czy kosmetyczki? Ostatnio odkryłam planer, z którym zaczniesz działać!


Planer "Zacznij działać" stworzony przy współpracy z Maciejem „Zuchem” Mazurkiem, został zaprojektowany z myślą o zapracowanych ludziach, chcących osiągnąć sukces.

Planer nie jest typowym kalendarzem, nie znajdziemy tutaj dat, świąt nietypowych czy imienin babci Basi - sami decydujemy kiedy zaczniemy działać. Pozwala on na wyznaczenie celów na rok, miesiąc, tydzień i dany dzień.


Podzielony jest na kilka części - na początku znajduje się instrukcja jak z niego korzystać. Warto usiąść w spokoju i poświęcić chwilę na zapoznanie się z całością.

Pierwsza część to plan miesiąca - co chcesz osiągnąć w danym miesiącu, miejsce na notatki oraz zaplanowane spotkania i wyjścia.


Następnie przechodzimy do planów tygodniowych, gdzie możemy rozpisać najważniejsze zadania na poszczególne dni. Na kolejnych stronach znajdują się podsumowania danych tygodni, gdzie zaznaczamy stopień produktywności a także podsumować co udało i co nie udało nam się zrobić z założonych zadań oraz co należy poprawić w kolejnym tygodniu.

Są także plany dzienne z godzinowym planem dnia i podsumowaniem podobnym do podsumowania tygodnia. W tej części możemy zaznaczyć też nastrój o danej porze dnia.


Szczerze mówiąc odkąd zaczęłam działać w takim systemie - cel, osiągnięcie, nad czym muszę popracować - naprawdę robię więcej i efektywniej niż przedtem. Codziennie wieczorem siadam i notuję podsumowanie minionego dnia oraz planuję kolejny.

Dodatkowo planer jest elegancki i mały, więc można go wszędzie ze sobą zabierać. Uważam, że takie produkty jak Planer "Zacznij działać" nie jest wydatkiem, a inwestycją. Niestety nic samo się nie dzieje - trzeba być przy tym bardzo systematycznym, a już po tygodniu zobaczysz, że da się zdziałać więcej :). Aktualnie trwa promocja i można go kupić za 69,99 zł zamiast 149,99 zł!

12 komentarzy:

 1. Całkiem ciekawy i przydatny przedmiot :)

  OdpowiedzUsuń
 2. A zadam pytanko, jest lekki? Bo wygląda na spory i zastanawiam się czy można go mieć zawsze przy sobie?
  Czasem ten papier jest tak cienki, że jest bardzo lekki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Moim zdaniem bardzo istotne jest również to, aby korzystać sobie ze sprawdzonych metod inwestycji w siebie, jak i w swoje firmy. Myślę, że bardzo dobrym biznesem jest obróbka CNC, bo dzięki niej rozwiniecie skrzydła. Sprawdźcie CNC Wrocław .

  OdpowiedzUsuń
 4. Dobre zaplanowanie pracy pozwala zaoszczędzić mnóstwa czasu.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dobra organizacja w wielu przypadkach jest najbardziej kluczowa, więc trzeba by było korzystać sobie z różnych możliwości. Coraz więcej osób decyduje się na planowanie swoich biznesów oraz każdego dnia. Działanie zgodnie z planem jest bardzo istotne.

  OdpowiedzUsuń
 6. Zdecydowanie zgadzam się zarówno z Tobą, jak i z moimi poprzednikami. Taki planer może z pewnością pomóc w organizacji życia zawodowego oraz codziennych spraw. Chyba też będę musiała go sobie zamówić, zwłaszcza, że mam dużo na głowie. Przykładowo w przyszłym tygodniu wybieram się na warsztaty komunikacji.

  OdpowiedzUsuń
 7. Mi by się bardzo przydał taki planer, ponieważ ostatnio mam bardzo dużo na głowie. Przykładowo w przyszłym tygodniu widzę się z adwokatem z Gdańska. Sprawy karne to jedna z dziedzin, którą się zajmuje. Mam nadzieję, że pomoże mi rozwiązać mój problem.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja również musze się rozejrzeć za takim planerem, ponieważ odkąd zacząłem rozkręcać własny interes to mam bardzo dużo spraw na głowie. Przykładowo jutro jadę do sklepu narzędziowego we Włocławku, ponieważ muszę kupić kilka rzeczy do mojego warsztatu.

  OdpowiedzUsuń
 9. A co o tym sądzicie - https://praca.arkadiacare.pl/ Oferty pracy w Niemczech, opieka od zaraz - czy do czegoś takiego potrzebny jest jakiś konkretny planer? Np. dotyczący zadań, które są do wykonania?

  OdpowiedzUsuń
 10. Jestem event managerką i taki planer z pewnością pomógłby mi w organizacji wielu spraw i wydarzeń, którymi się zajmuje! Moim najnowszym projektem jest organizacja eventu firmowego. Do tej pory wszystko zazwyczaj planowałam na komputerze w excelu. Jednakże czasami muszę zapisać coś na szybko na papierze i potem nie mogę znaleźć swoich notatek! Muszę przemyśleć jego zakup. Dzięki za inspirację!

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2018 Testacja | blog testerski , Blogger