Zacznij działać, czyli idealny planer dla ludzi zapracowanych

 W dzisiejszych czasach praktycznie wszyscy korzystają z kalendarza, czy to w wersji zeszytowej czy aplikacji w telefonie. Ale czy planujesz także swoje życie? Nie tylko spotkania biznesowe, wizyty u lekarzy czy kosmetyczki? Ostatnio odkryłam planer, z którym zaczniesz działać!


Planer "Zacznij działać" stworzony przy współpracy z Maciejem „Zuchem” Mazurkiem, został zaprojektowany z myślą o zapracowanych ludziach, chcących osiągnąć sukces.

Planer nie jest typowym kalendarzem, nie znajdziemy tutaj dat, świąt nietypowych czy imienin babci Basi - sami decydujemy kiedy zaczniemy działać. Pozwala on na wyznaczenie celów na rok, miesiąc, tydzień i dany dzień.


Podzielony jest na kilka części - na początku znajduje się instrukcja jak z niego korzystać. Warto usiąść w spokoju i poświęcić chwilę na zapoznanie się z całością.

Pierwsza część to plan miesiąca - co chcesz osiągnąć w danym miesiącu, miejsce na notatki oraz zaplanowane spotkania i wyjścia.


Następnie przechodzimy do planów tygodniowych, gdzie możemy rozpisać najważniejsze zadania na poszczególne dni. Na kolejnych stronach znajdują się podsumowania danych tygodni, gdzie zaznaczamy stopień produktywności a także podsumować co udało i co nie udało nam się zrobić z założonych zadań oraz co należy poprawić w kolejnym tygodniu.

Są także plany dzienne z godzinowym planem dnia i podsumowaniem podobnym do podsumowania tygodnia. W tej części możemy zaznaczyć też nastrój o danej porze dnia.


Szczerze mówiąc odkąd zaczęłam działać w takim systemie - cel, osiągnięcie, nad czym muszę popracować - naprawdę robię więcej i efektywniej niż przedtem. Codziennie wieczorem siadam i notuję podsumowanie minionego dnia oraz planuję kolejny.

Dodatkowo planer jest elegancki i mały, więc można go wszędzie ze sobą zabierać. Uważam, że takie produkty jak Planer "Zacznij działać" nie jest wydatkiem, a inwestycją. Niestety nic samo się nie dzieje - trzeba być przy tym bardzo systematycznym, a już po tygodniu zobaczysz, że da się zdziałać więcej :). Aktualnie trwa promocja i można go kupić za 69,99 zł zamiast 149,99 zł!

2 komentarze:

Copyright © 2018 Testacja | blog testerski , Blogger