Recenzja: Drewniane koraliki | Zabawki u Jana

Hej ☺ Dziś recenzja koralików drewnianych, które otrzymałam od sklepu Zabawki U Jana
Zapraszam ♥


Nazwa: Koraliki drewniane
Dostępne w: Zabawki U Jana
Cena: 24 złJest to na pewno niezbędnik każdej dziewczynki ☺. Myślę, że większość dziewczynek, miało, czy ma swój zestaw koralików, z których tworzą biżuterię! 
Gdy otworzyłam pudełko, niektóre koraliki niestety były uszkodzone, a te najmniejsze kuleczki praktycznie każde niedokładnie były poprzebijane, przez co nie można było przetkać, tylko "dziurkować" nożyczkami jeszcze raz, nie jest to jednak takie łatwe, a tym bardziej nie wyobrażam sobie tutaj dziecka. Ale z dzieciństwa wiem, że dużo tego typu koralików właśnie nie było poprzebijane! Są tylko 3 gumeczki do nawlekania, my wykorzystałyśmy całe, a koralików jeszcze sporo zostało i bez swoich gumeczek nic więcej nie zrobimy. 
Są bardzo ładne wzory większych koralików. 
Kolorki są równie ładne i wyraziste. 
Można stworzyć naprawdę efektowne korale, bransoletki, oraz pierścionki dla małych dziewczynek ☺. My również wykorzystujemy koraliki do różnych prac plastycznych, czy laurek, ponieważ drewniane bardzo dobrze się przyklejają i przepięknie wyglądają.


Były one włożone w czarne pudełeczko, z dziewczynkami. 
Na samej górze była różowa rączka - bardzo praktyczne do przeniesienia.
Gdy otworzyłyśmy pudełko, było tam jeszcze jedno plastikowe opakowanie, chciałyśmy zdjąć nakrywkę, aby wygodnie wyciągać koraliki, lecz okazało się, że na środku są bardzo mało widoczne takie "śrubki", które to uniemożliwiały, niestety po podjętych próbach okazało się, że nie da się ich zdjąć, przez co musiałyśmy "otwierać po połowie". Wydaje mi się, że producent miał na myśli to aby nie pogubić koralików, lecz niestety przy tym jest to bardzo niewygodne i niepraktyczne.


+ Niezbędnik (prawie) każdej dziewczynki
+ Bardzo ładne, wyraziste kolory
+ Ładne wzory koralików
+ Duża ilość
+ Wygodna rączka przy opakowaniu

- Opakowanie
- Nie wszystkie dokładnie poprzebijane
- Niektóre uszkodzone
- Mało gumeczek
Zapraszam również do sklepu Zabawki U Jana
Który znajduje się: 
przy ul. Brzeskiej 29/31
w Warszawie :)

8 komentarzy:

 1. Szkoda, że niektóre są uszkodzone albo nie do końca zrobione :/. Mimo wszystko bardzo fajnie to wygląda :)

  OdpowiedzUsuń
 2. super zabawa dla małych dziewczynek :) za dzieciaka miałam podobne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super dla małych dziewczynek. Szkoda, że nie wszystkie były dobrze poprzebijane i były też uszkodzone.

  OdpowiedzUsuń
 4. Moja córka uwielbia wszelkiego rodzaju korale, już ma tyle zestawów, że chyba połowa z każdego leży gdzieś pod kanapami :D
  Ostatnio nawet zaczęła tworzyć biżuterie dla swoich myszek do ubierania z Goki. Ma takie zestawy gdzie są żyłki, korale i przy mojej pomocy zrobiła już tyle naszyjników dla myszek, że ciężko zliczyć wszystkie :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawy artykuł. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Same koraliki faktycznie prezentują się bardzo fajnie i muszę powiedzieć, że jak je znajdę to na pewno zamówię mojej córce. Wiem, że ona na ogół uwielbia zabawki plastyczne https://modino.pl/plastyczne i to właśnie ich mamy najwięcej w domu.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2018 Testacja | blog testerski , Blogger