MAJONEZY KĘTRZYŃSKI CHRZANOWY i CZOSNKOWY

Hej ☺ Dzisiaj recenzja dwóch majonezów Kętrzyńskich chrzanowego i czosnkowego, które otrzymałam do przetestowania od agencji CredoPr.


"Wszystkich konsumentów poszukujących nowych wrażeń smakowych, a przede wszystkim „fanów” Majonezu stołowego kętrzyńskiego, zainteresują z pewnością, stworzone na jego bazie, Majonezy smakowe. To niezwykłe połączenie majonezu z dodatkiem naturalnych wyciągów smakowych (czosnkowego) i (chrzanowego), w połączeniu z kompozycją przypraw sprawi, że jaja, wędliny, czy potrawy z grilla nabiorą nowego wykwintnego i niepowtarzalnego smaku."


Stwierdziłam, że najlepiej będzie te dwa majonezy, czyli chrzanowy i czosnkowy opisać w jednej recenzji, ponieważ, sądzę że są one bardzo podobne. 
Niestety nie zdały u mnie egzaminu, jeśli chodzi o kwestię smakową. Nie trafiły w smak mojego podniebienia, a co gorsza odbijało mi się nim do późnego wieczoru :/ .
Smak bardzo intensywny, lecz zarazem wydawał mi się strasznie sztuczny. 
Ja akurat za chrzanem nie przepadam, a tym bardziej producent zaleca spożywać go z jajami - jakoś nie wyobrażam sobie tego połączenia. 
Za to czosnkowy do mięs.


Jest gęsty, odpowiednia konsystencja do jaj. Zapach sam w sobie przyjemny. Znalazła się jednak osoba, której jako jedynej zasmakował ten majonez, więc to zależy najprawdopodobniej od gustu, a więc otrzymała go ode mnie w prezencie ☺.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------
      

      A na koniec jeszcze taka niespodzianka z kampani Streetcom ##sokfortuna :) 

6 komentarzy:

 1. Miałam te majonezy tylko w takich plastikowych buteleczkach, zasmakował mi ten czosnkowy, z kolei mąż uwielbia chrzan, więc się podzieliliśmy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zazdroszczę soków Fortuna, piłam je w dzieciństwie i bardzo mi smakowały. :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Też nie przepadam za chrzanem, więc nie dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Chrzan jednak trochę nie dla mnie :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie lubię majonezu ale mama kupuje do domu zawsze kielecki :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Chrzanowy majonez mógłby mi posmakować ;)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2018 Testacja | blog testerski , Blogger