RECENZJA: ZABIEG OLAPLEX | SALON URODY BEVERLY

Hej ☺ Dzisiaj recenzja zabiegu Olaplex, który zaproponował mi salon urody Beverly.


Odwiedziłam  wczoraj Salon Urody Hair & Body Beverly w Poznaniu w celu przetestowania, zachwalanego i rewelacyjnego  zabiegu regenerującego włosy Olaplex.
Salon Beverly mieści się w starej ponad stuletniej kamienicy, można by rzec salon z duszą,
panuje w nim miła atmosfera, Pani Joanna, która zajmowała się moimi włosami  jest osoba przemiłą. Ze spokojem w pełni merytorycznie odpowiadała na każde moje pytanie.


Przejdźmy jednak do  zabiegu.
Sam zabieg odbywał się przy myjce fryzjerskiej a Pani Asia nakładała i zmywała, zmywała i nakładała kolejne preparaty.
Olaplex został stworzony, aby regenerować mostki dwusiarczkowe włosów,czyli wiązania, które łączą bardzo silnie poszczególne łańcuchy keratyny zapewniając trwałą konstrukcję włosa.Olaplex odbudowuje zerwane mostki dwusiarczkowe  włosów sprawiając, że są zregenerowane, miękkie i idealnie błyszczące już po pierwszym zabiegu.
Preparaty Olaplex nakłada się na "brudne" włosy w moim przypadku po nałożeniu pierwszego preparatu musiałam odczekać 15 minut, następnie preparat został zmyty i wmasowany we włosy kolejny znów na około 15 minut. Po tym czasie Pani Asia umyła włosy i nałożyła odżywkę, którą po chwili spłukała. I co to koniec? To miało zregenerować moje włosy ?
Pani Asia poprosiła mnie do stanowiska by wysuszyć włosy i tu szok, takiego efektu nie uzyskałam po żadnej odżywce.
Zamieszczam zdjęcia byście mogli zobaczyć różnicę:


 Musicie mi uwierzyć, że w dotyku są rewelacyjnie miękkie. System Olaplex umożliwia również zmianę koloru włosów pozostawiając je w idealnej kondycji. Dla podtrzymania efektu opracowano produkt nr. 3 Hair Perfector, który należy stosować pomiędzy zabiegami w domu. Sam zabieg nie należy do najtańszych, ponieważ szacuje się w granicach od 60- 100 zł w zależności od długości włosów. Jeśli istnieje potrzeba należy go powtarzać co kilka tygodni. Jednak powiem wam jedno, warto bo sama odżywka stosowana w domu nie zdziała tego co Olaplex.


Serdecznie dziękuje Pani Elżbiecie oraz Pani Joannie za umożliwienie mi przetestowania tak wspaniałego produktu, a Was zapraszam do odwiedzenia salonu:

Salon Beverly
ul. 3 Maja 47
Poznań 
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
      

      

8 komentarzy:

 1. Z chęcią przetestowałabym taki zabieg. ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Efekt ładny, niestety do Poznania mam za daleko :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zazdroszczę, od dawna marzy mi się ten zabieg :)
  Kochana poklikasz w linki w najnowszym poście ? :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Moje włosy tego potrzebują! Niestety nie w tym salonie bo za daleko, ale muszę poszukać bliżej takiego zabiegu!

  OdpowiedzUsuń
 5. Rzeczywiście widać efekt. Włosy wygladają na zdrowsze.

  OdpowiedzUsuń
 6. Różnica jest dogłębna. Włosy zmieniły się w takim stopniu, że ciężko powiedzieć, iż to te same :D
  Jednak jak salon zna się na swojej robocie, to nie trzeba się reklamować, klienci będą przychodzić sami po zasłyszanych opiniach.

  OdpowiedzUsuń
 7. Robiliście może oczyszczanie manualne twarzy w Krakowie? W sensie coś takiego - https://moonlightspa.pl/oczyszczanie-manualne-krakow/ ? Jak oceniacie efekt? Spełnił oczekiwania czy raczej średnio?

  OdpowiedzUsuń
 8. Patrz na to - https://www.pro-sprzet.pl/ Twoim zdaniem kluczowa jest jakość czy coś więcej? Na co warto zwrócić uwagę, aby to miało ręce i nogi? Doświadczenia, podpowiedzi, sugestie? Co jest istotne?

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2018 Testacja | blog testerski , Blogger