RECENZJA: FOTO BRELOK i FOTO TORTY | FOTO-PREZENT

Hej ☺ Dzisiaj recenzja foto breloka i opłatków na tort, firmy Foto- prezent.


Dokładnie 29 czerwca 2015r. minął rok, od kiedy założyłam tego oto bloga. Pomyślałam, czemu nie? i z tej okazji zrobiłam tort. Górę ozdobiła masa cukrowa, firmy Foto prezent, która wygląda jak opłatek, lecz ma inną konsystencję. Wyraźne kolory, pięknie prezentują się na torcie, a sama masa jest bez smaku. Ja sama go zaprojektowałam, ale zamawiając, wystarczy w komentarzu napisać jaki napis byśmy chcieli na zdjęciu. Koszt masy wynosi 25zł. Samo nałożenie jest bardzo proste i z pewnością, każdy bez problemu da sobie z tym rade, a jeśli nie, to na stronie producenta krok po kroku jest wszystko wytłumaczone.


Kolejnym produktem ozdobnym na tort jest  papierowy opłatek. Bardzo estetycznie wykonany, wyraźna kolory. Ten zostawiłam na inne wydarzenie.  Postanowiłam, że będzie na nim bardzo popularne zdjęcie Londynu. Uskubnęłam kawałek "ramki" i smakuje tak samo jak każdy inny opłatek. Tutaj można również dodać napis, ale ja postanowiłam zostawić ten gładki. Jest tańszy, niż masa cukrowa, ponieważ kosztuje 16zł.

Foto breloczek, tym razem, świetnie sprawdzi się na prezent. Możemy sami wybrać zdjęcie, które chcemy mieć zawsze przy sobie np. przy kluczach. U mnie zagościł ponownie Londyn. Zdjęcie, które zrobiłam w Londynie - jedno z moich ulubionych. Przedstawia ono zmianę warty. Sama metalowa "obudowa" jest bardzo solidnie wykonana i nie musimy się bać, że się odczepi i go gdzieś zgubimy. Jeśli chodzi o wydrukowane zdjęcie, to nie jest bardzo wyraźne. Ma na sobie białe "prążki", które wyglądają, jakby ktoś je na siłę wciskał. Cena 25zł


Oryginalne zdjęcie
zdj. Zuzia / Testacja
Bardzo podoba mi się również to, że firma przed stworzeniem i wysłaniem do nas produktów, wysyła najpierw projekty do akceptacji, więc jeśli nam coś nie pasuje to zawsze możemy jeszcze to zmienić.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
      

2 komentarze:

  1. Super taki tort. Mój blog niedługo będzie miał dwa lata może coś zrobię :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Torcik wygląda pysznie :-) Zapraszam do siebie :-)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2018 Testacja | blog testerski , Blogger