RECENZJA: Herbatka fix Migrenka | Blisko Natury

Dzisiaj recenzja herbatki Herbapol fix - Migrenka od Blisko Natury

Postanowiłam, że przetestuję tą oto herbatkę, ponieważ cierpię na migreny, a jak sama nazwa wskazuje, oraz jak sugeruje tytuł na stronie internetowej "Migrenka - herbatka na migrene", twierdziłam, że jest ona na tą dolegliwość. I tu się myliłam, na tyle opakowania wyraźnie napisane jest że: "Idealna kompozycja ziół szczególnie polecana osobom żyjącym w ciągłym pośpiechu. Działa uspokajająco i relaksująco. Herbatka wycisza cały organizm i pomaga usunąć napięcia dnia codziennego. Stosowana przed snem pomaga wyciszyć organizm oraz ułatwia zasypianie" - ani słowa o migrenie...

Sama herbata jest 100% naturalna - ziołowa. Choć kwiat rumianku jest dopiero na 4 miejscu w składzie (15%), to głównie on jest wyczuwalny w smaku. 


Mogę się zgodzić, że pomaga w zasypiania i uspokaja. Najlepsza, jest do spożycia wieczorem, przed spaniem, aby wyciszyć swój organizm po cały dniu pracy, ale spodziewałam się totalnie czegoś innego po nazwie, myślałam, że może swoim działaniem łagodzi migrenę... Niestety producent, myślę, że wprowadził nas w błąd i jest to po prostu zwykła ziołowa herbatka na uspokojenie.


20 saszetek tej herbaty można kupić (tutaj) za 7,15zł.


***
   

      

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2018 Testacja | blog testerski , Blogger