RECENZJA: "Naturalna Pani Domu" K. Siegel- Maier | Wydawnictwo Vital

Dzisiaj recenzja książki "Naturalna Pani Domu", wydawnictwa Vital.Książka, którą powinna mieć każda kobieta, która chce naturalnie sprzątać w swoim domu.


Książka opisuje jak sprzątać ekologicznie, tanio i bez wysiłku, czyli jak zadbać o dom w prosty sposób. Niektóre patenty, przekazywane są od pokoleń i wykorzystywane w domach, tutaj również takie się znajdują, ale również, wcześniej mi nie znane, a wręcz zaskakujące.


Przepisy na różne mikstury, są łatwe do wykonania i co ważniejsze w większości wypróbowanych przeze mnie przypadków skuteczne! Znajdują się również tabele, pokazujące jakie właściwości mają dane zioła, od czasu przeczytania tego rozdziału, do sprzątania, w chorobie i każdej innej czynności staram się zawsze dodawać, któryś z olejków eterycznych np. pomarańczowy, wykorzystuję na ciężko spieralne plamy; miętowy w czasie przeziębienia, aplikuję jedną kroplę na bluzkę - ułatwia oddychanie; kilka kropel olejku cydrowego dodaję do wody z płynem, którą myję podłogę - wtedy w domu unosi się piękny, świeży, drzewny zapach. W każdym przypadku jest to skuteczny sposób.


W książce znajdują się fajne patenty jak szybko, naturalnie i z produktów, które posiadamy w domu wyczyścić kuchnie, łazienkę, meble, ściany i podłogi, garaż i piwnicę itd.


Książkę możecie zakupić tutaj za 29,20 zł. 

***
   

      

3 komentarze:

 1. Chętnie sobie ją sprawię :)

  Kochana czy mogłabyś poklikać w linki w najnowszym poście ?
  Z góry dziękuję <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam tę książkę, jest tam kilka fajny rad. Godna polecenia.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawa książka, chyba przydałaby się w każdym domu :D

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2018 Testacja | blog testerski , Blogger