RECENZJA: Tarka i krem do stóp | Aris

Dzisiaj recenzja kremu i tarki do stóp, firmy Aris.


Aris to sprawdzony i profesjonalny producent tarek do stóp, który na rynku działa już od wielu lat. Zdobyte przez ten czas doświadczenie pozwoliło nam na zaoferowanie wszystkim Klientom najlepszych jakościowo produktów. Tarki wykonane są z trwałych i wysokich jakościowo elementów, dzięki czemu są w stanie służyć dobrze przez wiele lat. Swoje produkty w sklepie oferujemy tym, którzy mają problemy z suchymi i pękającymi piętami, a także tym, dla których dbałość o wygląd i higienę swoich stóp jest ważną rzeczą. tarkidostop.plDo przetestowania otrzymałam zestaw: dużą tarkę, oraz krem do stóp. Według zaleceń producenta, pięty należy ścierać na sucho po czym je zakremować.

NA POCZĄTEK TARKA DO STÓP:


OD PRODUCENTA:
Masz problem z suchymi lub pękającymi piętami? Ważnym dla Ciebie aspektem jest utrzymanie stóp w najwyższej higienie? Jeśli tak, niezwłocznie zapoznaj się z unikalną ofertą firmy Aris, oferującą tarki do pedicure. Wszystkie nasze tarki do stóp wykonane są z najlepszych jakościowo materiałów, które pochodzą od sprawdzonych producentów, spełniających najwyższe wymagania trwałości. Tarki do pięt dostępne w naszym sklepie charakteryzują się nie tylko wytrzymałością, ale też atrakcyjnym designem, a przede wszystkim funkcjonalnością, dzięki której ich użycie jest całkowicie bezproblemowe. tarkidostop.plTarka jest dwustronna: z jednej strony gradacja jest gruba pozwalająca na usunięcie wszystkich zrogowaceń i stwardnień naskórka, a druga o mniejszej szorstkości i złożona z drobniejszego materiału, pozwala na uzyskanie gładkich stóp.

Jest długa, ponieważ ma aż 27cm. Poręczna i nie wyślizguje się z rąk.


Ja osobiście preferowałam tę stronę o mniejszej szorstkości, ponieważ tej grubszej nie potrzebuję. Tarka świetnie usunęła zrogowaciały naskórek. Jestem bardzo zadowolona z efektu za tak niską cenę - 11 zł.


KREM:


OD PRODUCENTA:
Zmiękczający krem z szałwią lekarską do stóp. Przeznaczony jest dla osób mających problem ze skłonnością do rogowacenia i pękania naskórka stóp. Krem daje bardzo dobry efekt wygładzający z zastosowaniem tarki do usuwania naskórka metodą "na sucho". tarkidostop.plKrem mieści się w 150ml wyciskanej tubce. Swoim wyglądem zachęca do zakupu. Jest bardzo wydajny i wygodny w użyciu.

Krem ten jest dopełnieniem zabiegu wykonanego tarką. Świetnie radzi sobie z nawilżeniem stóp. Nie szczypie i ma śliczny, delikatny zapach. Bardzo szybko wysycha. Uelastycznia skórę. Konsystencja kremowa. Cena 12 zł.Tarkę (11zł) i krem (12zł) możecie kupić TUTAJ, poprzez formularz kontaktowy.

***
   

3 komentarze:

Copyright © 2018 Testacja | blog testerski , Blogger