RECENZJA: Fotel Sako | Egato

Dzisiaj recenzja fotela / pufy, firmy Egato.


Od producenta:

Fotel wykonany jest ze skóry ekologicznej 1-go gatunku – dollaro, szyty maszynowo specjalnymi nićmi do produktów skórzanych. W zależności od upodobań pufę można otworzyć zamkiem błyskawicznym, zabezpieczonym zamknięciem typu rzep i odsypać\dosypać materiału wypełniającego. 


Fotel wykonany jest z bardzo mocnego materiału, dlatego nie musimy się obawiać, że coś się z nim stanie. Jest bardzo duży, ale dość niski.  Ma piękny miętowy, wyraźny kolor, który będzie pasował do większości nowoczesnych wnętrz.


Jest bardzo wygodny, lecz w śliskich spodniach możemy z niego 'zjechać'. Fotel jest bardzo lekki (waży ok. 4kg), ponieważ wypełniony został granulatem EPS. 


Gdy tylko się ubrudzi, łatwo możemy cały umyć. Mój pod spodem otwierany jest na rzep, jednak jest też opcja z suwakiem. Gdy go otworzymy wysypie nam się granulat, który jest w środku. 


Fotel ten, może mieć naprawdę wiele zastosowań - układa się tak jak my, więc możemy na niej leżeć, siedzieć itd.

Cena takiego fotela wynosi 99 zł i można ją kupić TUTAJ

***


4 komentarze:

  1. Bardzo lubię takie fotele/pufy :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetna sprawa sobie usiąść na takiej pufce przy oknie i zrelaksować się przy książce. Ciekawa jestem czy jest to zdrowe dla kręgosłupa jedynie. A ostatnio to sobie planuję wymianę okien, z tego co wymodził mi konfigurator okien to juz niedługo to wprowadzę w życie. Wtedy takie siedzisko będzie w sam raz :-)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2018 Testacja | blog testerski , Blogger