RECENZJA: Czarna koszula w białe kropki | SheIn

Dzisiaj recenzja koszuli firmy SheIn.


Lato nas zaskoczyło, niestety dopiero we wrześniu. Ale lada dzień temperatura spadnie, i będziemy musieli kompletować naszą garderobę w cieplejsze ubrania. 


Jest to czarna koszula w białe kropki. Zacznę od tego, że jest wykonana z przewiewnego materiału, choć w dotyku jest dość sztywny - sztuczny. Gdy przyjrzymy się jej z bliska - jest trochę przeźroczysta.


Zapinana jest na czarne guziki. Ma ładnie zakończony kołnierzyk w półkole. Starannie odszyta - nigdzie nie wypadają nitki, wszystko jest równe. Tym razem jednak rozmiar nie zgadzał się z opisem. Według opisu na stronie, tej koszuli nie mogłabym zamówić, ponieważ jeden z rozmiarów (bodajże ramiona) był tak mały, że w żadnym rozmiarze nie pasował do rozmiaru pozostałych części. Jednak, z tej strony mam już 2 inne rzeczy, które zamawiałam w rozmiarze "M", a więc stwierdziłam, że tym razem również zaryzykuje. Okazał się on strzałem w dziesiątkę - koszula jest idealna, więc tak jak zawsze pisałam Wam, że trzeba zwracać uwagę na wymiary, chyba jednak nie tym razem.


Muszę przyznać, że strasznie się GNIECIE! Nie dość, że ciężko ją wyprasować, to i tak za chwilę jest pognieciona. Zdjęcia powyżej robiłam chwilę po wyprasowaniu. Na szczęście, ja najczęściej rękawy podwijam, więc mi to nie przeszkadza.

Cenę i więcej informacji możecie sprawdzić TUTAJ.

***
   

1 komentarz:

Copyright © 2018 Testacja | blog testerski , Blogger