RECENZJA: Naklejka na ścianę filiżanka kawy | Tenstickers

Dzisiaj recenzja naklejki na ścianę firmy Tenstickers.


Firma Tenstickers ma bardzo szeroką gamę projektów naklejek na ścianę. Sporo czasu zajęło mi znalezienie tej odpowiedniej, w końcu padło na filiżankę z kawą, która została przyklejona na ścianę w kuchni.


Ze względu na kolorystykę mojej kuchni, wybrałam kolor brązowy naklejki. Dostępna jest w 4 rozmiarach: 77x75 cm, 107x104 cm, 134x130 cm, 167x163 cm. 


Naklejka jest bardzo dobrej jakości. Łatwo się ją przykleja, ponieważ składa się z dużych elementów. Podczas transportu możemy być pewni, że naklejka nie podrze się, bo przychodzi do nas zwinięta w grubej, kartonowej tubie. 


Efekt końcowy bardzo nam się podoba. Kuchnia od razu wygląda inaczej. 

Cena zależy od wielkości naklejki - najmniejsza kosztuje 77,01 zł, a największa 362,93 zł.
Możecie ją kupić TUTAJ.


***

5 komentarzy:

 1. Końcowy efekt jest najlepszy :)

  Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetnie to wygląda :) Nie spodziewałam się aż tak fajnego efektu :) PS. Szkoda, że nie pokazałaś jak naklejka prezentuje się na tle całej kuchni ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiamy kawę! Piękna jest ta naklejka, pasowałaby do naszej mysiej kuchni.

  OdpowiedzUsuń
 4. Przez to, że jestem wielbicielką kawy, to bardzo mi ta naklejka przypadła do gustu! Akurat jestem w trakcie remontu swojej kuchni i chciałabym jakoś ożywić i urozmaicić jej wnętrze. Myślę, że tego typu dekoracja by do niej całkiem dobrze pasowała. Jeszcze dodatkowo jest w tematyce kawy - więc nada się idealnie do kuchni lub jadalni! :) Muszę sama się rozejrzeć za czymś podobnym. Dzięki za inspirację.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2018 Testacja | blog testerski , Blogger