RECENZJA: Tablica manipulacyjna dla dzieci | manipulacyjne.pl

Dzisiaj recenzja tablicy manipulacyjnej dla dzieci firmy manipulacyjne.pl.


OD PRODUCENTA
"Przedmioty umieszczone na tablicy są na co dzień dla każdego malucha trudno dostępne. Dzięki tablicy może bezpiecznie sprawdzić ich działanie i nauczyć się z nich korzystać. Dziecko bawiąc się ćwiczy małą motorykę i przygotowuje do codziennych zadań."


Taką tablicę możemy zaprojektować sami w kreatorze tablic lub wybrać jedną z dostępnych na stronie. Ja postanowiłam zaprojektować sama. Jak widać na białej planszy mieści się bardzo dużo przedmiotów. Niektóre świecą, niektóre hałasują. Znajdują się tam: drzwiczki z zamykaniem na zasuwę, brelok - miarka na tasiemce, dzwonek hotelowy, kółko obrotowe, magnes z blaszką, pręt gwintowy, zamek z kluczami, rzep, dzwonek elektryczny, pokrętło kranu, rura z kolanem, lampka LED, etui na dokumenty, bucik z zamkiem i sznurowadłem, zamek suwakowy, klamka okienna, duża nakrętka, gniazdko z wtyczką, kostki do gry, piórnik z zamkiem i zamek nawierzchniowy.


Taka tablica mieści na sobie wiele przedmiotów, do których na co dzień dzieci raczej nie mają dostępu; więc zabawka się im tak szybko nie znudzi. Podczas zabawy przy takiej tablicy, dziecko ćwiczy motorykę. 


Po złożeniu zamówienia i zatwierdzeniu projektu (w razie samodzielnego projektowania) dostajemy na maila odpowiedź z ewentualnymi uwagami i zapytaniem dla kogo ma być tablica - chłopca czy dziewczynki, wtedy niektóre akcesoria zostaną wybrane w odpowiednich kolorach - ja wybrałam pomieszane. Tablica jest niezwykle bezpieczna, wszystkie przedmioty są bardzo mocno przymocowane, więc dziecko ich nie oderwie i nic sobie nie zrobi.


W zestawie znajdziemy również śruby, do zamontowania tablicy na ścianie.


Koszt takiej tablicy zależy od ilości przedmiotów na niej zamieszczonych. Najczęściej jest to granica 200-400 zł. Moja kosztowała 397zł. >TUTAJ< możecie zobaczyć jej projekt.

***

3 komentarze:

  1. Powiem tak, tablica jest bardzo ciekawym pomysłem dla rozwoju dziecka :O

    Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Teoretycznie jest to fajny i bezpieczny produkt... W rzeczywistości może być różnie i zależy to od temperamentu i charakteru dziecka... Bo jeden maluch nacieszy się tablicą i np. gniazdkiem umieszczonym na niej, a innemu to nie wystarczy albo wręcz poczuje się zachęcony do zabawy i pójdzie grzebać w prawdziwym. Średni więc to pomysł.
    PS Na mysim blogu trwa rozdanie, w którym do wygrania jest zestaw kosmetyków.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2018 Testacja | blog testerski , Blogger