RECENZJA: Mata magnetyczna na pralkę | Stikero

Dzisiaj recenzja maty magnetycznej na pralkę firmy Stikero.


OD PRODUCENTA:
"Mata magnetyczna na pralkę to absolutny hit w aranżacji wnętrz. Jeśli posiadasz niezabudowaną pralkę w kuchni lub łazience, mata pomoże Ci stworzyć z niej małe dzieło sztuki. Dzięki niej odmienisz wnętrze w kilka chwil, bez użycia kleju! Maty utrzymują się na pralce dzięki właściwościom magnetycznym. Grubość maty pozwala na zamaskowanie delikatnych wgnieceń i rys, a montaż i demontaż trwa zaledwie kilka sekund."


Mata magnetyczna to świetne rozwiązanie, aby nasza pralka lub lodówka nie była taka nudna. Bardzo podobały mi się kiedyś naklejki na lodówkę, jednak stwierdziłam, że gdy w przyszłości będę chciała np. ją sprzedać, z naklejką już nie będzie tak łatwo. Niedawno na rynku pojawiły się jednak maty magnetyczne, czyli jeden wielki magnes, który wystarczy przyczepić do sprzętu.


Postanowiłam ozdobić bok swojej pralki i wybrałam matę z nadrukiem imitującym stare, białe deski w stylu vintage. Przyczepia się ją bardzo szybko i łatwo. Dodatkowo możemy wybrać opcję zamówienia wersji błyszczącej lub matowej. 


Niestety musiałam źle zmierzyć moją pralkę, ponieważ magnes jest trochę za długi, jednak w dołączonej instrukcji przeczytałam, że można ją odpowiednio przyciąć nożyczkami. Taka mata to koszt 79zł.


Ten i wiele więcej innych wzorów na pralkę znajdziecie w sklepie Stikero.pl.

***

2 komentarze:

  1. Ja własnie czyms podobnym okleiłam scianki starych mebli u babci aby lepiej wygladało z nowo pomalowaną scianą :)

    Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com/2017/09/koszula-czy-sukienka-dwa-lata-blogowania.html

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja myślałam o zastosowaniu takiego magnesu na lodówkę :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2018 Testacja | blog testerski , Blogger