RECENZJA: Wieszak industrialny | Regalia

Dzisiaj recenzja wieszaka industrialnego firmy Regalia.


OD PRODUCENTA:

"Połączenie starej deski wypalonej przez słońce oraz elementów wykonanych ręcznie z metalu z odzysku. Wszystkie metalowe elementy oczyszczono z rdzy i zabezpieczono bezbarwnym środkiem przed rdzewieniem. Ich kolor jest autentycznie stary – nie są malowane żadną farba, ani postarzane. Nie udają starości, po prostu są stare! Do przykręcania uchwytów użyliśmy tradycyjnych wkrętów na płaski śrubokręt. Nie ma dwóch takich samych wieszaków. Każdy zakupiony wieszak będzie niepowtarzalny różniąc się kształtem desek, które ręcznie okorowywano i cięto ręczną piłą przed wojną. Elementy metalowe również mogą się nieznacznie różnić, ponieważ są łączone ręcznie przez rzemieślników naszej Manufaktury. Wieszak stanie się ozdobą każdego wnętrza, zarówno rustykalnego – harmonizując z ciepłymi elementami takiego wnętrza, jak i nowoczesnego – kontrastując z prostymi i chłodnymi powierzchniami i materiałami."


Uwielbiam dodatki do domu w stylu vintage. Wieszak wykonany jest ze starej, wypalonej na słońcu desce z metalowymi częściami.


Niedawno remontowałam wiatrołap i potrzebowałam właśnie takiego wieszaka, który pasuje do większość nowoczesnych pomieszczeń.


Wykonany jest bardzo profesjonalnie. Wygląda elegancko i dodaje charakteru w nudnym wnętrzu. Dodatkowo, każdy wieszak firmy Regalia wygląda inaczej - żaden nie jest dokładnie taki sam.


Bardzo podobny możecie kupić >TUTAJ< za 369 zł.

***

1 komentarz:

  1. Jak dla mnie wyglada całkiem fajnie :)

    Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com/2017/10/modnie-do-spania.html

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2018 Testacja | blog testerski , Blogger