RECENZJA: Listki do prania Dizolve | Aureus

Dzisiaj recenzja listków do prania Dizolve ze sklepu Aureus.

OD PRODUCENTA:
W odpowiedzi na poszukiwania produktów wysokojakościowych, spełniających najwyższe standardy, proponujemy Państwu listki do prania DIZOLVE. Jest to innowacyjny środek piorący, przeznaczony do prania ubrań białych jak i kolorowych. DIZOLVE sprawi, że twoje pranie będzie łatwiejsze, bardziej ekonomiczne oraz w pełni przyjazne dla środowiska naturalnego . Dizolve to bowiem sama esencja środka piorącego – nie zawierająca sztucznych spulchniaczy oraz rozpuszczalników. Małe, lekkie opakowanie, z powodzeniem zmieści się w torebce czy małej reklamówce na zakupy, a w łazience zmieścimy go z łatwością w każdej półce.


Listki Dizolve na pewno ułatwiają życie. Wystarczy załadować pralkę i wrzucić 1 listek (2 - gdy ubrania są bardzo brudne >5 kg oraz 0,5 listka gdy jest mało prania). Przede wszystkim są lekkie i zajmują mało miejsca, więc nie musimy nadwyrężać dodatkowo kręgosłupa idąc po zakupy.


Jestem bardzo zadowolona, ponieważ pranie jest czyste. Listek zawsze się rozpuszcza - nie dochodzi do sytuacji, żeby przykleił się do ubrania, jak często dzieje się z folią od kapsułek. Jedyny minus - w ogóle nie pachną, więc i tak płyn do płukania musimy użyć.


Te i wiele więcej produktów do prania, znajdziecie na stronie internetowej Aureus.

1 komentarz:

Copyright © 2018 Testacja | blog testerski , Blogger