Modne sukienki dla druhen - zima 2019

Czas uaktualnić listę sukienek dla druhen. Tym razem pod lupę weźmiemy najpiękniejsze stroje na sezon jesień/zima. Wszystkie sukienki pochodzą ze strony AW Bridal.

W stylu USA

Najbardziej popularne są druhny w Ameryce. Przecież nie od dzisiaj wiadomo, że jest ich najczęściej kilka na jednym ślubie i wszystkie zawsze mają takie same, długie suknie. Bardzo często spotyka się tam zwiewne modele, o delikatnych kolorach, różowych lub miętowych podkreślających talię. Więcej modeli znajdziecie na AW bridesmaid dresses USA.


W stylu angielskim

W Anglii przyjęło się, że druhny bardzo często pokazują się w sukniach na jednym ramieniu. Niektóre fasony są bardzo kobiece i świetnie podkreślają kształt ramion, biust oraz obojczyki. Więcej podobnych modeli znajdziecie tutaj AW Bridal UK Website.


W stylu niemieckim

W Polsce najczęściej jednak nadal kobiety wybierają krótkie sukienki, ale nadal zachowane w delikatnych kolorach, pasujących do stylu ślubu. W Niemczech natomiast, kolory są ciemniejsze i bardzo widoczne, aby mimo wszystko wyróżniać się z tłumu gości. Więcej modeli znajdziecie tutaj 4: AW Bridal Germany Website.

3 komentarze:

 1. Zdecydowanie te w stylu angielskim i niemieckim najbardziej mi się podobają. Gdybym miała wybrać dla siebie jakąś to sięgnęłabym po ten bakłażan ze stylu niemieckiego :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak dla mnie styl niemiecki zdecydowanie wygrywa!
  by-tala.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Ostatnio dużo osób stawia na długie suknie, bardzo spodobał mi się styl USA:)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2018 Testacja | blog testerski , Blogger