RECENZJA: SKARPETKI CROCS | Nastopy

Hej ☺ Dzisiaj recenzja skarpetek Crocs, które otrzymałam do przetestowania od firmy Nastopy.pl
DAMSKIE - Bardzo ciekawe wzornictwo związane z trendami produktów CROCS. W każdym 2 paku znajdują się dwa różne wzory (2 pary stopek) kolorystyką zbliżone do siebie. Jedna para jest bardziej stonowana, a druga barwami "odważniejsze".

MĘSKIE -Bardzo dobrej jakości, markowe skarpety szczególnie polecane do obuwia firmy Crocs. Skarpety w wersji lekko za kostkę "Quarter". Posiadają nieuciskający ściągacz, pewnie trzymający skarpetę na nodze. Skarpetki w kolorze ciemniejszym oraz jasnym (jak zna zdjęciach).
Doskonałe do codziennego użytkowania jak i niewyczynowych sportów.

Zacznę od tego, że skarpetki posiadają bardzo ciekawe wzory i kolory. Są bardzo wygodne - są niskie więc świetnie pasują do niskich adidasów czy trampek. Są bardzo przyjemne w dotyku.
Damskie otrzymałam w rozmiarze 35-38, choć sama mam 39 były mi dobre, więc są rozciągliwe. 


DAMSKIE - W jednym zestawie znajdują się 2 pary skarpetek zbliżonych do siebie kolorami, więc jeśli ktoś lubi można nosić jedną w paski, a jedną gładką. Dodatkowym plusem jest ich cena, która wynosi 12,99zł za 2 pary skarpetek i to firmowych! Są one do kupienia tutaj.

 

Jeśli chodzi o męskie, to są to również Crocs`y, sięgające lekko za kostkę, ze ściągaczem. Mają także pomysłowe wzornictwo w odcieniach czarnym i białym. Polecane dla sportowców, także bardzo miękkie, wygodne  i wykonane z dobrego materiału. Te kosztują 14,99zł za parę, można je kupić tutaj
 

Wspomnę jeszcze, że zarówno męskie jak i damskie, posiadają bardzo ciekawe, oryginalne opakowanie.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
      

      

3 komentarze:

Copyright © 2018 Testacja | blog testerski , Blogger