RECENZJA: Poczta kwiatowa | Flora Queen

Dzisiaj recenzja poczty kwiatowej, oraz bukietów firmy Flora Queen.Kwiaty możemy zamówić przez Internet na stronie Flora Queen. Złożenie zamówienia jest bardzo proste - logujemy się, wybieramy jaki bukiet chcemy komuś lub sobie podarować, podajemy adres dostawy i płacimy. Jest to fajny sposób, aby zrobić komuś niespodziankę, nie wychodząc nawet z domu.


Przy zamówieniu wybieramy dzień, oraz preferowaną godzinę doręczenia. Mój bukiet otrzymałam z samego rana. Kwiaty były świeże, pachnące i ładnie ułożone, co więcej - wytrzymały ponad 2 tygodnie!Jednak była jedna niedogodność - zamawiałam bukiet, o nazwie"Czyste Emocje", czyli białe lilie i gerbery. Na moje oko, to chyba nie ten bukiet, tylko jakiś podobny do "Bukiet Marzenie", czyli róże, lilie i gerbery.

Napisałam maila, do Pani, że otrzymałam inny bukiet niż zamówiłam. Otrzymałam odpowiedź, że skonsultuje tę sprawę z kwiaciarnią i da mi odpowiedź.

Długo nie trzeba było czekać - na następny dzień rano przyjechał kierowca z Flora Queen, z bukietem tulipanów na przeprosiny :)Jest to jak widać, bardzo porządna firma, która dba o klienta. W swoim asortymencie posiadają nie tylko kwiaty, ale także prezenty np. biżuterię, kosmetyki, słodycze itp.

Więcej informacji znajdziecie na FloraQueen.


***4 komentarze:

  1. Nie polecam !...w rzeczywistości te bukiety sprawiają wrażenie robionych przez kilkuletnie dzieci, szkoda, że nie można zalączyć fitografii otrzymanego bukietu oraz bileciku

    OdpowiedzUsuń
  2. Dwa razy korzystałem to znaczy pierwszy i ostatni.omijajcie z daleka.nie wiem czy może być ktoś bardziej niesolidny

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2018 Testacja | blog testerski , Blogger