RECENZJA: Ałun w kamieniu | Etnospa

Dzisiaj recenzja antyperspirantu w sztyfcie firmy Etnospa.OD PRODUCENTA:
"Marokański kamień Ałun jest w 100% naturalnym minerałem, może być stosowany jako antyperspirant, działa hypoalergiczne, ściągająco, antyseptycznie, bakteriobójczo, przeciwzapalnie, nie zatyka porów skóry, neutralizuje przykry zapach potu, łagodzi podrażnienia skóry."
Zamówiłam antyperspirant Ałun, ponieważ przeczytałam, że jest on naturalny, bez chemicznych dodatków. Większość osób na forach pisało, że jest rewelacyjny. 


Moje odczucia: Na początku codziennego stosowania byłam naprawdę bardzo zaskoczona. Ałun nie podrażniał skóry i neutralizował zapach potu. Po jakimś czasie stosowania, przyszły cieplejsze dni i już nie radził sobie tak dobrze jak na początku. Wydaje mi się, że skóra po prostu się już uodporniła. Prawda jest taka, że zmiesza zapach, ale nie zmniejsza potliwości. Niektórzy podobno używają go nie tylko jako dezodorant, ale także po ukąszeniu owadów, do zatamowania krwawienia czy po depilacji.


Jest bardzo wydajny. Praktycznie się nie zmniejsza... może po prostu z biegiem czasu zmniejszają się jego właściwości? Jest bezwonny i twardy. Przed użyciem zawsze nawilżyłam go trochę wodą, a później pozostawiałam do całkowitego wyschnięcia. Co ciekawe: można go zanurzyć w olejku eterycznym, aby uzyskać pożądany zapach.


Możecie go kupić >tutaj< za 12,90 zł.

***

2 komentarze:

  1. Miałam kiedys cos takiego i byłam zadowolona :)

    Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Nigdy go nie miałam i na razie nie potrzebuję.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2018 Testacja | blog testerski , Blogger