RECENZJA: przesyłka od Tosave

Dzisiaj recenzja produktów, które zamówiłam na stronie Tosave.
Silikonowa tarka do czyszczenia pędzli do makijażu à la Brusch Egg. Jest w kształcie serduszka. Nie miałam nigdy oryginalnej wersji, więc nie mam jak porównać. Mogę powiedzieć tylko, że ta chińska wersja spisuje się naprawdę nieźle. Szybko i łatwo możemy umyć nasze pędzle (wcześniej bardzo nie lubiłam tego robić). 


Tarka (myślę, że mogę tak ją nazwać) ma wymiary: 8,5 x 7,5 x 2,5 cm. Dostępna w czterech kolorach - fioletowym, różowym, zielonym i rose red. >TUTAJ< możecie zobaczyć ile kosztuje.***


Nigdzie w Polsce nie mogłam znaleźć szkiełka/ foli do ochrony dość dużego wyświetlacza w aparacie Sony Alpha A5000. Gdy zobaczyłam na stronie Tosave te szkiełko, bez zastanowienia zamówiłam je. Pasuje idealnie. Bardzo łatwo się je przykleja, w środku są także przydatne ściereczki do oczyszczenia wyświetlacza, aby nie porobiły się pęcherzyki powietrza. 


Obraz jest wyraźny, a szkiełko tak ładnie przylega, że nawet nie widać, że jest założone. >TUTAJ< możesz zobaczyć ile kosztuje


***

Organizer na pomadki 

Zawsze chciałam by w mojej szufladzie z kosmetykami znajdował się plastikowy organizer do pomadek. Jest bardzo starannie wykonany. Gdy szminki "stoją" w owym organizerze, nareszcie dokładnie widzę, jakie mam kolory pomadek. Zmieści się ich tam 24 (6x4).


Wykonany z akrylu. Rozmiar: ok. 14,5 x 10,5 x 7 cm. Rozmiar jednej "komory": ok. 2,7 x 2,5 x 4 cm. >TUTAJ< możesz sprawdzić cenę.


***

Poszewka na poduszkę "Home Sweet Home"

Kilka recenzji temu pisałam, że uwielbiam poduszki. Postanowiłam zamówić poszewkę z napisem "Home Sweet Home", aby udekorować zwykłą szarą, smutną poduszkę. Jest to typowo ozdobna poszewka, ponieważ nie jest przyjemna w dotyku, tylko sztywna.


Wzór jest bardzo czytelny i wyróżniający się. Rozmiar ok. 45 cm x 45 cm. >TUTAJ< możesz sprawdzić cenę.


***

Poszewka na poduszkę "I Need More Sleep"

Nie różni się  w zasadzie niczym, oprócz napisu od poprzedniej poszewki. Bardzo spodobał mi się, pasujący do mnie napis :). >TUTAJ< możesz sprawdzić cenę.Te i wiele wiele innych ciekawych i tanich rzeczy znajdziesz w szerokiej ofercie nowego sklepu internetowego Tosave oraz rose hair extensions.

***

1 komentarz:

Copyright © 2018 Testacja | blog testerski , Blogger