Nowe technologie i hit tej jesieni - buty podwyższające dla mężczyzn | Chamaripashoes

Buty podwyższające dla mężczyzn to najnowszy hit, który już robi furorę w Ameryce, a lada moment będzie popularny także w Europie! Kto by pomyślał, że mężczyźni również będą chodzić w podwyższającym obuwiu. Najlepszy jest jednak fakt, że wyglądają one tak, jak każde inne buty, a podwyższenie jest dyskretnie ukryte. Takie nowoczesne buty możecie kupić na przykład w Chamaripa.

Każdy może poczuć się komfortowo - zarówno mężczyzna, który preferuje styl sportowy, jak i elegancki. Dyskretne podwyższenia dostępne są w różnych wysokościach, od 5, aż do 13 cm. Ogromnym ułatwieniem jest fakt, że strona jest w języku polskim, a ceny podane w złotówkach.

SPORTOWE

Masz sportowy styl, ale wolałbyś być trochę wyższy? Żaden problem! Nikt nawet nie zauważy różnicy, a modele są bardzo nowoczesne.ELEGANCKIE

Każdy mężczyzna powinien mieć elegancką parę obuwia. Niektórzy wyciągają je z szafy raz na rok, inni codziennie. Wszystkie modele dostępne są w różnych kolorach.


ZIMOWE

Niedługo spadnie śnieg i nawet mężczyźni potrzebują pełniejszych i cieplejszych butów ;).


Na stronie Chamaripashoes znajdziecie o wiele więcej innych modeli. Buty podwyższające dla mężczyzn oficjalnie wkraczają do Polski i już niedługo będą normalnością na ulicach, tylko czy ktoś to zauważy? ;).

4 komentarze:

 1. Very informative article.Really looking forward to read more. Fantastic.

  OdpowiedzUsuń

 2. Elevator shoes | Height increasing shoes | GUIDOMAGGI
  https://www.guidomaggi.com/us/


  Very informative article.Really looking forward to read more. Fantastic.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wywóz śmieci w Krakowie, jak to widzicie - https://wywozz.pl/wywoz-smieci/ ? Chodzi o pozostałości, które towarzyszą remontowi. Na jakie warto postawić?

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ciekawe buty, może kupię takie dla męża. Dziękuję za inspirację i za podlinkowanie tak fajnego sklepu. Dobre buty to podstawa każdej stylizacji, osobiście kupuje w sprawdzonym sklepie z butami online.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2018 Testacja | blog testerski , Blogger