Zestaw akcesoriów do grillowania | Enders | Decofire

Sezon grillowy w pełni, pogoda dopisuje, więc spotkania na łonie natury aż kuszą. Mamy to szczęście, że posiadamy dostęp do skrawka zieleni, więc grilla robimy całkiem często.

Zestaw akcesoriów do grillowania Enders

Jeśli chodzi o grillowanie, to najczęściej podział u nas jest taki: męska część rozpala i pilnuje, żeby nie zgasło, a damska przygotowuje jedzenie. Z pomocą przyszedł nam zestaw akcesoriów Premium ze stali nierdzewnej Enders ze sklepu Decofire.pl.

Zestaw akcesoriów do grillowania Enders

W skład zestawu wchodzą trzy elementy: szczypce, widelec i łopatka. Wszystko zapakowane jest w torbę z uchwytem oraz magnesem, dzięki któremu nie otworzy się ona podczas transportu. Uważam, że taki sposób przechowywania jest bardzo praktyczny i wygodny - nie zajmują miejsca w szafkach kuchennych, ponieważ mogą być schowane nawet na dworze (po pierwsze - torba, a po drugie wykonane są ze stali nierdzewnej, więc żadna wilgoć im nie straszna). Świetnie sprawdzą się także podczas, gdy chcemy zabrać grilla ze sobą np. na wakacje.

Zestaw akcesoriów do grillowania Enders

Sztućce są całkiem duże, ponieważ mają aż 42 cm długości, dzięki czemu unikniemy np. oparzenia. Wykonane ze stali szlachetnej, dlatego są solidne, całkiem ciężkie, lecz dobrze wyważone.

Zestaw, nie ukrywajmy, jest dość drogi (choć aktualnie trwa promocja!), jednak na pewno będzie nam służył kilka lat, a może nawet kilkanaście. Uważam, że warto zainwestować raz - a porządnie i cieszyć się dobrym produktem przez lata, niż kupować co roku nowe, które i tak po sezonie wyrzucimy.

Zestaw akcesoriów do grillowania Enders

Miłego dnia!

3 komentarze:

Copyright © 2018 Testacja | blog testerski , Blogger