RECENZJA: Fotomagnesy + niespodzianka dla pierwszych 10 osób! | Fotobum

Dzisiaj recenzja fotomagnesów firmy Fotobum. Na końcu czeka niespodzianka, dla pierwszych 10 osób!OD PRODUCENTA:
"Fotomagnesy to idealny pomysł na prezent i świetny gadżet na lodówkę. Stylizowane są na zdjęcia z kultowego polaroida, z miejscem na opis. Magnes jest cienki, delikatny i tym samym bezpieczny dla Twojej lodówki. Dzięki fotomagnesom miłe wspomnienia zawsze będą blisko Ciebie."


Na stronie fotobum możemy kupić zestaw 16 fotomagnesów, ze zdjęciami, które sami wybierzemy. Ich wymiar to 7,5 x 9,5 cm. Są bardzo tanie, a mogą świetnie ozdobić np. naszą lodówkę wspomnieniami. Taki fotobox  super sprawdzi się także, jako prezent dla bliskiej osoby. W takim eleganckim  fotoboxie znajdziemy: magnesy oraz naklejki z różnymi napisami w języku polskim i angielskim np. Dziękuję, Dla Ciebie, beHappy, I love you itd. Naklejki łatwo odklejają się z magnesu, więc można je zmieniać.


Magnesy wyglądają jak zdjęcia z polaroida, dlatego są bardzo designerskie. Pod zdjęciem jest miejsce, na którym właśnie możemy przykleić owe naklejki, lub po prostu podpisać je cienkopisem czy mazakiem.


Magnesy są bardzo cienkie, więc można je przyczepić jedynie na gładką powierzchnię. Zdjęcia są bardzo wyraźne i czytelne. My wybraliśmy zdjęcia z tegorocznych podróży. Magnesem z rodzinnym zdjęciem obdarowaliśmy także babcie :). 


Tak jak obiecywałam na początku, razem z firmą Fotobum przygotowaliśmy małą niespodziankę dla pierwszych 10 osób.

Wystarczy, że klikniesz w ten link > KLIK, wypełnij dane i odbierz voucher, który upoważnia pierwsze 10 osób, do darmowego zakupu jednego wybranego przez siebie produktu!!!!

POWODZENIA!

Pochwalcie się, komu się udało :)

**

1 komentarz:

  1. To jest rewelacyjne <3 Serio, to dobry pomysł na prezent!

    Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2018 Testacja | blog testerski , Blogger