RECENZJA: Fotozeszyt | Saal-Digital

Dzisiaj recenzja fotozeszytu firmy Saal-Digital.OD PRODUCENTA:
" Strony fotozeszytu i matowa folia ochronna łączone są wysokiej jakości spiralą. Łączenie spiralne wygląda stylowo i umożliwia przy tym płaskie otwieranie stron. Jeśli chcesz, możesz również całkowicie obrócić strony."


W lutym tego roku byliśmy na wakacjach w Irlandii. Długo zwlekaliśmy z wywołaniem zdjęć, bo nie mieliśmy czasu, aby się tym zająć. Firma Saal-Digital zaproponowała mi jednak, przetestowanie ich fotozeszytu. Od razu stwierdziłam, że stworzę z tego album, ze zdjęciami z naszej podróży. 


Fotozeszyt najczęściej pełni funkcję reklamy np. salonu fryzjerskiego. Ja jednak udowodniłam, że świetnie sprawdza się także jako fotoalbum. Nawet rzekłabym, że jest on wygodniejszy od zwykłego fotoalbumu, ponieważ strony się łatwiej przewraca, nie jest sztywny i zajmuje mniej miejsca. 


Zdjęcia są czytelne, kolory bardzo wyraźne. Ma przeźroczystą, sztywną  folię jako okładkę. Dostępne w formacie: pionowym i poziomym. Połączone spiralą. Fotozeszyty mogą zawierać od 16 do 48 stron.


Fotoksiążkę czy fotozeszyt firmy Saal-Digital projektujemy sami w bardzo prostej w obsłudze aplikacji, którą musimy najpierw pobrać na komputer. Zamówienie zostało wydrukowane i dotarło do mnie po 4 dniach. Jest to świetna pamiątka z podróży, czy ważnych uroczystości. Fajnie sprawdzi się także jako prezent urodzinowy dla bliskiej osoby.


Takie fotozeszyty, fotoksiążki, fotokartki, plakaty, fine arty, kalendarze czy fotoobrazy możecie kupić na stronie Saal-Digital.pl

***

2 komentarze:

  1. O prosze ciekawe to jest :O

    Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com/2017/06/moj-sposob-na-kabaretki.html

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2018 Testacja | blog testerski , Blogger