TOP 5: Fototapet | myloview.pl

Dzisiaj moje TOP 5 fototapet firmy myloview.pl.Fototapety - kiedyś bardzo popularne, dziś trochę zapomniane, niestety. Bardzo nad tym ubolewam, ponieważ sądzę, że przez fototapetę można wiele wyrazić i oddać charakter danemu pokojowi. Sama osobiście w domu posiadam dwie. Przygotowałam ten post, ponieważ sądzę, że te dzieła sztuki, które możemy umieścić na naszych ścianach powinny stać się najmodniejszym hitem sezonów!


1.
Fototapeta 3D
Bardzo nowoczesna, designerska fototapeta 3D w biało-szarych kolorach. Świetnie będzie się komponować z jasnymi meblami. Możemy zamówić fototapetę winylową, winylową zmywalną, winylową strukturalną i winylową strukturalną zmywalną. Dodatkowo sami możemy określić rozmiar wydruku. Aktualnie trwa promocja i zamiast 97,80 zł zapłacimy 56,72 zł!


2.
Fototapeta mur
Zawsze marzyła mi się ściana z cegieł. W dzisiejszych czasach, w każdym pomieszczeniu właśnie za pomocą fototapety możemy stworzyć taki efekt. W tym wypadku jest w kolorze białym, więc świetnie będzie wyglądała w nowoczesnych, jasnych wnętrzach. Aktualnie trwa promocja i zamiast 115,90 zł zapłacimy 66,70 zł!3.
Fototapeta Wieża Eiffla
Jesteś zakochany we Francji? Jeśli tak, to ta fototapeta jest właśnie dla Ciebie. Świetne ujęcie Wieży Eiffla sprawi, że już codziennie będziesz mógł poczuć się choć odrobinę jak w Paryżu. Dodatkowo obraz wzbogacony jest w roślinność. Sprawia trochę wrażenie 3D. Aktualnie trwa promocja zamiast 85,30 zł zapłacimy 49,47zł!


4.
Fototapeta natura
Fototapeta z pięknym, delikatnym, różowym motylem, który symbolizuje radość, spokój, harmonię. Kolory i natura tej fototapety sprawia wrażenie lekkości i zrelaksowania. Świetnie będzie się komponowała w przytulnym, kameralnym salonie, lub pokoju małej dziewczynki czy nastolatki. Aktualna cena wynosi 65,50 zł.


5.
Fototapeta abstrakcja
Fototapeta w stylu retro - totalna abstrakcja. Wersja dla odważnych. Wzór składający się z trójkątów sprawia wrażenie 3D. Świetnie dobrane do siebie barwy różu, fioletu i niebieskiego pasują np. do pokoju nastolatków. Aktualnie trwa promocja i zamiast 88,50 zł zapłacimy 51,33 zł.

Te i wiele wiele więcej fototapet, obrazów, plakatów i naklejek znajdziecie w bogatej ofercie sklepu internetowego myloview.pl

***

5 komentarzy:

 1. Cudowne wnętrza <3

  Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com/2017/04/white-dress-jeans-bomber.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Wersja 3D prezentuje się ciekawie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fototapety to ostatnio hit :) Jestem w nich zakochana

  OdpowiedzUsuń
 4. Co o tym sądzicie - https://joniak-galeria.pl/kolekcja/
  ? Czy kolekcja obrazów Juliusza Joniaka jest fajnym pomysłem na inwestycję? Podzielicie się doświadczeniami?

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2018 Testacja | blog testerski , Blogger